Alla kategorier > Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Oanvänd sommarklänning  - Jättegullig sommarklänning som tyvärr aldrig kommit till användning därav säljer jag. Färgen är lite mintgrön om det inte framgick på bilderna 💕  Från lager 157 i strl S 💕 80kr  Köparen står för frakten💕
Sommarklänning (oanvänd) - Så gullig sommarklänning med halterneck! Gul med jättefint småblommigt mönster. Aldrig använd, säljer endast pga lite för kort (är 179 cm).
Oanvänd sommarklänning - Säljer denna klänning som jag aldrig använt pga fel storlek🩷 Superfin och passar perfekt till både midsommar, skolavslutning och bara allmänt till sommaren. Storlek 38 men passar s skulle jag säga. Nypris 490kr
Oanvänd sommar klänning linmix  - Fin oanvänd midi klänning med prislapp kvar Storlek 40 men passar också 38 Knappar i mitten
Vit kort sommarklänning från bikbok OANVÄND - Supersöt vit klänning från bikbok med v-ringad front och axelband. Klänningen har en volang nedtill och är tillverkad i mjuk bomull, perfekt för varma dagar. Den är kort och har en lätt och luftig känsla, med en enkel men chic design som är lätt att matcha.
Oanvänd Sommarklänning 100kr - Oanvänd blommig sommarklänning
Oanvänd sommar klänning  - Oanvänd klänning med prislapp ifrån boohoo. Stl 40 men är mindre i storlek.
Oanvänd sommarklänning!!!
Oanvänd sommarklänning!!! - 89

Oanvänd sommarklänning!!!

Storlek: S
Kategori: Klänningar

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Aldrig använd (prislapp kvar). Superskönt tyg och formar en fint.

Julia
Julia
(53)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Klänningar
Visa alla
Gul klänning - As snygg gul klänning💕💕 pris kan diskuteras och om man vill ha fler bilder är de bara att höra av sig😘😘
helt oanvänd prickig klänning - superfin ballongklänning i satintyg från zara med prislapp kvar🤍 finns inte att köpa längre
Gul klänning - Intressekoll på denna slutsålda zara klänning i storlek s! Pris kan diskuteras! ☺️❤️Köpte den förra året från zara och är i väldigt bra skick!
Svart spetsdetaljerad kortklänning - Snygg svart kortklänning med spetsdetaljer vid halsen och nederkanten. Den är från Noughts and kisses och jag köpte den för 1600kr inklusive frakt och tull! Den är oanvänd och har alla lappar kvar.
Ljusblå offshoulder kortklänning - Supersöt ljusblå kortklänning med offshoulder och volang upptill. Klänningen har en avslappnad passform och är perfekt för varma dagar. Materialet känns lätt och luftigt, och den offshoulder-stilen ger en trendig vibe. Passar dig som gillar enkel men snygg stil.
Super populär klänning från Zara! - Säljer denna klänning då den inte kommer till användning längre🥰pris går att diskuteras!!
Blå kort klänning med volang trendig sommar mini klänning - Supersöt blå kort klänning med smala axelband och volangkant nertill. Klänningen har broderade blommönster och en figurnära passform upptill. Perfekt för varma dagar och ger en fräsch look med sina detaljer och lätta material.