Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Blå mönstrad klänning  - Supersnygg blå kortklänning från Monki i figurnära modell. Klänningen har ett coolt batikmönster i vitt och är ärmlös med rund halsringning.
Blå mönstrad klänning - Superskön klänning från esmara i blått och vitt. Klänningen har trekvartsärm, knyt framtill och en vit broderad panel vid halsen som ger en boho-vibe. Klänningen är i storlek 44 men sitter perfekt på mig som vanligtvis har 38/M
Blåmönstrad klänning från Zara - Supersöt blå och vit klänning från Zara med v-ringning och korta ärmar. Aldrig använd och säljer för 350
Blå mönstrad klänning  - Supersöt mönstrad klänning från Zara!🤩Köptes förra året men inte kommit till någon användning! 💞
Blå mönstrad klänning  - Super fin figurnära klänning från SHEIN. Endast testad.
Blåmönstrad långärmad klänning - Säljer en blå klänning med grafiskt mönster i svart och ljusblått. Klänningen har rund halsringning och långa ärmar. Från Cassele storlek 2xl.
Hannabjorkmaan
Hannabjorkmaan
Blåmönstrad klänning
Blåmönstrad klänning - 89 Blåmönstrad klänning - 90 Blåmönstrad klänning - 91

Blåmönstrad klänning

Storlek: M
Kategori: Klänningar
Märke: Monki
Färg: Blå

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Blåmönstrad klänning ifrån Monki. Perfekt sommarklänning till landet! Köpt förra året för ca 300kr. Storlek M. Sparsamt använd. Jag står för frakten 📦 PM vid frågor!

Mera från kategorin Klänningar
Visa alla
Vit och blå blommig kortklänning - Supersöt axelbandslös kortklänning i vitt med blått blommönster. Lätt och luftig vid kjol-delen. ribbad vid ryggen så den åker inte ner. aldrig använd.
showpo klänning - säljer min min sååå fina showpo klänning. Helt slutsåld på hemsidan, köptes för 1100 & endast använd 1 gång! Storlek 34. Perfekt studentklänning💌
Blåvit randig kort sommarklänning - Supersöt blåvit randig klänning med tunna axelband och v-ringning. Modellen är kort och har en volang nertill som ger en luftig känsla. Perfekt för varma dagar och enkel att styla med sandaler eller sneakers. Så fin! 💕
Prickig klänning  - Supersöt vitprickg klänning som aldrig är använd!💓
Balklänning - Marinblå balklänning i storlek 36. Den är använd av två olika personer på varsin bal, gott skick
svart figursydd klänning - säljer denna populära klänningen med prislappen kvar, helt slutsåld på hemsidan! från zara
Röd omlottklänning med volang - Säljer en röd kortklänning med axelbandslös design och stora volanger upptill. Klänningen har plisserad kjol och omlottkänsla vid bysten, vilket ger en cool och romantisk vibe. Perfekt för dig som gillar att sticka ut med färg och detaljer.