Laura

Mörk Grön klänning med slits

Storlek: S
Kategori: Klänningar
Märke: Zalando

300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Elegant mörk grön långklänning med en stilren design och en smickrande slits. Klänningen har en v-ringad hals och är ärmlös, Den har justerbara ban och har endast använts 1 gång och är i nyskick!

Mera från kategorin Klänningar
Visa alla
Ljusgrön satin klänning från Adoore - Supersnygg ljusgrön långklänning från Adoore i satin med omlottdetaljer framtill och rynkade axelband. Klänningen har en elegant v-ringning och ett mjukt, glansigt material som ger en lyxig känsla. Använd en gång .
Vit spetsklänning med volang - Superfin vit kort klänning i spets med vackra broderade detaljer och volang nertill. Perfekt till studenten!
Nelly beige klänning - Nelly effortless poncho dress knappt använd storlek s
Babyboo klänning - Säljer den virala babyboo klänning  Mycket bra skick , använd 1 gång och tvättad.  Storlek XS Betalt tull och frakt när jag köpte den  Skriv privat om ni vill se bilder på
Zapaka balklänning  - Säljer nu denna otroliga populära balklänningen från Zapaka! Endast använd 1 gång, köpt för cirka 1700!
Studentklänning!!! - Superfin vit unik klänning perfekt till studenten.  I ett tjockt tyg med dubbelt tyg över brösten. Uppsydd hos skräddare och den är därför helt unik🎓💞52% polyester, 22% lin, 18% viskos, 8% polyamid.. Använd på studenten endast.