Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Fest afton bal klänning - Jätte vacker och elegant, ny oanvänd fest/afton/bal klänning Storlek XS men kan även passa en S
Svart afton klänning - Storlek 32-34 använd 1 gång några timmar bara
Afton klänning - Magisk afton eller bal klänning endast använd i några timmar.  Säljs pga : ingen använding av den längre Köpt för 5300 säljs för 4000 (pris kan diskuterad)
Aftons klänning med diamant detaljer  - Helt oanvänd klänning, från meshki. En figurnära lång klänning med diamant detaljer.
Afton klänning  - Säljer min älskade balklänning:((. Den fick alla människor att svimma på balen så om du letar efter samma typ av respons så är denna klänningen för dig. Köpt för 4500kr år 2018
Afton klänning  - Lång aftonklänning med knytbara band.  Helt ny, aldrig använd.
AFTON/BALKLÄNNING  - Svart aftonklänning med hög slits och silvriga pärlor i slitsen.  Passar XS/S  Använd en gång. Nypris 2799:-
Stinasiwerstam
Stinasiwerstam
Afton klänning
Afton klänning - 89 Afton klänning - 90 Afton klänning - 91

Afton klänning

Storlek: 34
Kategori: Klänningar

500 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Klänning jag hade för Balen, Använd 1 gång kemtvättars efter det. Insydd för person med 162cm samt B kupa vid brösten. Passar dock längre än 162cm. Öppen rygg samt en slits. Köparen står för eventuella fraktkostnader.

Mera från kategorin Klänningar
Visa alla
Vit kortklänning med volang - Supersnygg vit kortklänning med breda volangdetaljer runt axlar och urringning. Klänningen är ärmlös och har en figurnära passform med ribbad struktur. Perfekt för dig som vill ha en trendig och feminin look med extra statement vid axlarna.
Klänning - Svart ärmlös klänning från zara som är använd en gång. Jättesöt och perfekt mot hösten och vintern för festligare tillfällen
Klänning med volang - Supersöt vit klänning med v-ringning, volangdetaljer vid axlarna och kort längd. Finns även fickor! Lånade bilder och säljer pga den inte passade mig
Krämfärgad långklänning från Showpo - Oanvänd balklänning från Showpo! Säljer för 800!! Nypris var 1000kr + tull och frakt!!! Säljer pga för stor
Ljusrosa prickig volangklänning - Supersöt ljusrosa kortklänning med vita prickar, smala axelband och knappar framtill. Klänningen har flera lager volanger nedtill och är gjord i ett lätt bomullstyg som känns perfekt för varma dagar.
Långklänning - Säljer min klänning jag använde till balen! Men kan användas i fler ”fintillfällen” såklart🫶Från bubbleroom i storlek S! Endast använd 1 gång💕 Skriv för fler bilder.
Balklänning  - Säljer 3 stycken likadana rosa klänningar. Denna är stl XL tror jag, men den sitter som en M i midjan då jag sytt in den. Däremot gör storleken att den blir hyfsat lång. Jag är 178 för referens. Det är klänningen som är på bilden som säljs, den är använd en gång och har någon liten fläck, men det syns inte om man inte kollar noga. Går nog att tvätta bort om man vill. Nypris är 1300💗
Rosa ballongklänning med tunna axelband - Säljer en rosa ballongklänning från Zara i storlek S. Klänningen är oanvänd med prislapp.