Wilma Hellmark

Storlek: XS
Kategori: Klänningar
Märke: Ralph Lauren

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Grön klänning med marinblåa prickar från Ralph lauren. Funkar även som en tröja, Köpt för ca 1000 kr. Nästintill oanvänd :)

Mera från kategorin Klänningar
Visa alla
Svart offshoulder kortklänning med volanger, H&M - Supersöt svart kortklänning med offshoulder och volang nertill. Smockad överdel som sitter snyggt och markerar midjan. Perfekt för dig som vill ha en trendig och stilren look med lite extra volym i kjolen. Som ny!!!!
Vit spetsklänning från GCDS, studentklänning - Superfin vit kortklänning från GCDS med puffärmar och vackra spetsdetaljer. Klänningen har rund hals, figurnära midja och volangig kjol. Perfekt för dig som vill sticka ut med en romantisk och trendig look.
Vit axelbandslös kortklänning med rosett - Supersnygg vit axelbandslös kortklänning från Valentino med stor rosettdetalj framtill. Klänningen har en elegant och stilren design med raka linjer och är tillverkad i ett mjukt, lyxigt material som känns skönt mot huden. Klänningen är ny med prislapp!!!
Lång rosa klänning med broderi - Säljer en lång rosa klänning med v-ringning och puffiga långärmar. Klänningen har broderade blommor, spetsdetaljer och dekorativa knappar framtill. Materialet är lätt och har ett genombrutet mönster som ger en romantisk vibe. Passformen är slim och det finns en slits framtill.
Blåvit randig kort sommarklänning - Supersöt blåvit randig klänning med tunna axelband och v-ringning. Modellen är kort och har en volang nertill som ger en luftig känsla. Perfekt för varma dagar och enkel att styla med sandaler eller sneakers. Så fin! 💕
Marinblå långklänning med spetsdetaljer - Säljer en marinblå balklänning /festklänning med tunna axelband dekorerade med blommor. Klänningen har v-ringad urringning, spetsdetaljer på livet och ett luftigt, svepande kjolparti i tyll. Perfekt för bal eller student! Sitter snyggt och ger en elegant siluett.
Vit omlottklänning med volanger - Klänning från Feeling Friday. Köpt för 1200 kr + nästan 1000 kr i tullavgifter och frakt. Aldrig använd, endast testad.
Klänning - Sååå fin klänning som inte finns att köpa längre