Julia
Julia
Vit och svart blommig klänning
Vit och svart blommig klänning - 89 Vit och svart blommig klänning - 90 Vit och svart blommig klänning - 91 Vit och svart blommig klänning - 92 Vit och svart blommig klänning - 93

Vit och svart blommig klänning

Storlek: 36
Kategori: Klänningar
Färg: Vit

500 SEK

Beskrivning

En elegant 50-tals inspirerad vit klänning med svart blommönster. Klänningen har en svart knytbälte i midjan och är axelbandslös med en dragkedja på baksidan. Materialet består av 65% bomull och 35% polyester.

Mera från kategorin Klänningar
Visa alla
Student klänning  - Superfin klänning som passar perfekt till studenten eller som en vanlig sommarklänning🥰 lappen är borta men sitter som en S (jag på bilden bär vanligtvis S/xs och är ca 164cm) klänningen har som ”två lager” alltså behövs ingen underklänning!
SÖKER!! Glittrig svart och guld festklänning - Söker denna klänningen från Zara, kan betala bra!
Vit volangklänning med v-ringning - Superfin vit klänning!
Vit spetsklänning med volang stundetklänning - Superfin vit kortklänning med spets och broderade detaljer. Klänningen har långärmade puffärmar, hög hals och volangkant nedtill. Genombrutet mönster och figurnära passform ger en r trendig vibe. Perfekt för student eller sommarens alla tillfällen. Tror det är ungefär samma klänning som på första bilderna skriv för fler, vet ej märket
Gul långklänning - Gul balklänning/satinklänning från something new. Storlek XS, men skulle säga mer åt S. aldrig använd och lapp kvar. Är 161cm och den är för lång för mig.  Den är lite öppen i ryggen. Banden är justerbara.
vit miniklänning  - supersöt 💓💓🌟