Stina

Rosa blommig kortklänning med volang

Storlek: 36
Kategori: Klänningar
Märke: Vila

300 SEK

Beskrivning

Supersöt rosa kortklänning med blommigt mönster i gult och grönt. Klänningen har v-ringning, långa ärmar med volangdetaljer och spets, samt markerad midja. Perfekt för sommarens alla tillfällen och ger en romantisk vibe. I storlek 36 men passar 34/32 med aldrig använt

Mera från kategorin Klänningar
Visa alla
Svart offshoulder kortklänning med volanger, H&M - Supersöt svart kortklänning med offshoulder och volang nertill. Smockad överdel som sitter snyggt och markerar midjan. Perfekt för dig som vill ha en trendig och stilren look med lite extra volym i kjolen. Som ny!!!!
Klänning - Sååå fin klänning som inte finns att köpa längre
gul Zara klänning - Miniklänning Zara i nyskick
Vit prickig kort klänning med volang - Supersöt populär vit klänning med svarta prickar och volang nedtill från Zara Klänningen har breda axelband, v-ringad urringning med twistdetalj och en figurnära passform upptill. Säljer då den tyvärr inte kommer till användning, den har lappen kvar🩷🥰
Vit omlottklänning med volanger - Klänning från Feeling Friday. Köpt för 1200 kr + nästan 1000 kr i tullavgifter och frakt. Aldrig använd, endast testad.
Vit axelbandslös kortklänning med rosett - Supersnygg vit axelbandslös kortklänning från Valentino med stor rosettdetalj framtill. Klänningen har en elegant och stilren design med raka linjer och är tillverkad i ett mjukt, lyxigt material som känns skönt mot huden. Klänningen är ny med prislapp!!!
Blåvit randig kort sommarklänning - Supersöt blåvit randig klänning med tunna axelband och v-ringning. Modellen är kort och har en volang nertill som ger en luftig känsla. Perfekt för varma dagar och enkel att styla med sandaler eller sneakers. Så fin! 💕
Balklänning  - Säljer en helt ny balklänning, den är endast provat men inte använd pågrund av att den kom försent.💕