Ebba
Ebba
Grön klänning
Grön klänning - 89 Grön klänning - 90 Grön klänning - 91

Grön klänning

Storlek: 36
Kategori: Klänningar
Märke: Asos
Färg: Grön

200 SEK

Beskrivning

Jätte fin klänning från ASOS. Aldrig använd lappen sitter kvar. Str 36

Mera från kategorin Klänningar
Visa alla
Klänning  - Fin färgglad kort klänning som är perfekt till sommaren!
Studentklänning - Broderad vit klänning! Perfekt till studenten💓💓💓
Rosa/korall balklänning - Jättefin rosa/korall balklänning från Nelly i storlek S. Sitter jättefint på mig som är 165 cm lång och vanligtvis har storlek S. Den är väldigt lång så den släpar lite vilket är superfint! Och den har ett innerlager så inte alls genomskinlig!
Grå ribbad lång stickad klänning - Supermysig grå långklänning med ribbad stickning och v-ringning. Klänningen har stora puffärmar och knappar hela vägen framtill. Perfekt för dig som gillar en slim passform och vill ha något både snyggt och bekvämt i höst och vinter.
Röd långklänning  - Säljer en röd långklänning. Jätte skön och stretchig. Skriv för fler bilder🫶
Vinröd axelbandslös spetsklänning - Säljer en vinröd axelbandslös klänning med flera lager volanger och vacker spets över hela klänningen. Den har en kort och figurnära passform som ger en snygg siluett. Perfekt för dig som vill sticka ut med en romantisk och trendig look.
Studentklänning  - Så fin studentklänning från Miss Selfridge i storlek S/36. Helt oanvänd med lappen kvar då jag bestämde mig för att ha en annan klänning när jag tog studenten. Hör av dig om du har frågor eller vill ha fler bilder eller så! 💞💞 klicka inte på köp direkt utan skriv om du är intresserad eller vill köpa!! 🥰
Ljusgul satinklänning  - Superfin satinklänning som passar perfekt till bal eller liknande! Oanvänd 🥰