Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Vit kort klänning med puffärm - SÖKER denna klänningen från showpo i storlek 36!! ❣️❣️😁😁😁
Vit klänning med puffärmar - Säljer en superfin vit klänning med puffärmar och broderade blommor. Den har en söt, luftig passform och är perfekt för sommardagar. 🌼 Köpt som eventuell studentklänning, men passar till alla möjliga tillfällen! Helt oanvänd. Nypris: 399kr.
Vit klänning med puffärmar - Säljer en stilren vit klänning med långa puffärmar och v-ringad design. Klänningen har en kort längd och en figurnära passform som framhäver formen . Perfekt för studenten!
Vit klänning med puffärmar - Charmig vit klänning med puffiga kortärmar och snörning i ryggen. Den har en söt rynkad detalj vid bysten och en smickrande passform. Perfekt för sommarens alla tillfällen!
Vit klänning med puffärmar - Säljer en söt vit klänning med puffiga kortärmar och knytning framtill. Perfekt för studenten. Köpt här på plick och har inte används sen dess💕
Vit klänning med puffärmar - Perfekt studentklänning från zara, hålbroderi med blommor, v-ringad med korta ärmar. Bra skick.
Vit klänning med puffärmar - Säljer denna jättefina klänningen med små puffärmar! Små blommor på och knytning i ryggen. Helt ny, oanvänd, med prislapp kvar. Köpt som eventuell studentklänning men passar utmärkt som sommarklänning, till fina tillställningar eller till vardags! ⭐️ Nypris: 429kr
Vit klänning med puffärm och öppen rygg - Superfin vit klänning med v-ringning, puffärmar och öppen rygg. Klänningen har ett  blommigt mönster i tyget och en lätt utställd kjol. Perfekt till studenten. Säljer då jag köpt en annan studentklänning. Lapp är kvar, aldrig använd
Olivia lago

Vit klänning med puffärmar

Storlek: 36
Kategori: Klänningar
Märke: Showpo

900 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Intressekoll på en elegant vit klänning från showpo med v-ringning och puffiga trekvartsärmar. Klänningen har en kort längd och en figurnära passform som framhäver midjan. Perfekt för student! Aldrig använd o lappar kvar!🤍

Mera från kategorin Klänningar
Visa alla
Ljusgrön satin klänning från Adoore - Supersnygg ljusgrön långklänning från Adoore i satin med omlottdetaljer framtill och rynkade axelband. Klänningen har en elegant v-ringning och ett mjukt, glansigt material som ger en lyxig känsla. Använd en gång .
Vit spetsklänning med volang - Superfin vit kort klänning i spets med vackra broderade detaljer och volang nertill. Perfekt till studenten!
Nelly beige klänning - Nelly effortless poncho dress knappt använd storlek s
Babyboo klänning - Säljer den virala babyboo klänning  Mycket bra skick , använd 1 gång och tvättad.  Storlek XS Betalt tull och frakt när jag köpte den  Skriv privat om ni vill se bilder på
Zapaka balklänning  - Säljer nu denna otroliga populära balklänningen från Zapaka! Endast använd 1 gång, köpt för cirka 1700!
Studentklänning!!! - Superfin vit unik klänning perfekt till studenten.  I ett tjockt tyg med dubbelt tyg över brösten. Uppsydd hos skräddare och den är därför helt unik🎓💞52% polyester, 22% lin, 18% viskos, 8% polyamid.. Använd på studenten endast.