Alla kategorier > Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Röd kortklänning med knyt - Röd kort klänning med knytning fram! Säljer pga inte min stil längre🫶🏻
Röd kortklänning från Zara - Snygg röd kortklänning från Zara i storlek S. Klänningen har en tight passform och är tillverkad i ett mjukt polyestertyg. Den har rynkade detaljer längs sidorna som ger en cool och trendig look. Perfekt för dig som vill sticka ut med färg.
Röd ribbad kortklänning från Zara - Snygg röd ribbad kortklänning från Zara med rund halsringning och tre dekorativa knappar framtill. Ärmlös modell i mjuk bomull som sitter tajt och är perfekt för varma dagar. Använt några gånger men i fint skick!
Röd och svart kortklänning med knappar - Supersöt kortklänning i rött och svart med små leopardmönster, v-ringning och tre silvriga knappar framtill. Klänningen har långa ärmar med lätt volang vid ärmslut och markerad midja för en smickrande passform. Perfekt för dig som gillar trendiga detaljer.
Röd kort klänning från Zara - Snygg röd klänning från Zara med korta ärmar och klassisk krage. Klänningen har knappar framtill och en rak, enkel passform som ger en stilren look. Perfekt för dig som vill sticka ut med färg och enkelhet.
Röd tight kortklänning med dragkedja - Snygg röd kortklänning med v-ringning och ärmlös design. Klänningen har en cool cut-out detalj framtill och en lång dragkedja bak. Figurnära passform som framhäver siluetten, perfekt för dig som vill sticka ut. Är i storlek Xs och är köpt ifrån bikbok är fortfarande i nytt skick.
Röd kort klänning med omlott - Säljer en snygg röd kort klänning med tunna axelband och omlott-detalj i midjan. Klänningen har en figurnära passform och är tillverkad i ett glansigt material som ger en lyxig känsla. Perfekt för dig som vill sticka ut!
Röd kortklänning med dragkedja
Röd kortklänning med dragkedja - 0 Röd kortklänning med dragkedja - 1 Röd kortklänning med dragkedja - 2

Röd kortklänning med dragkedja

Storlek: M
Kategori: Klänningar
Märke: Zara
Färg: Röd
Skick: Mycket bra skick

250 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygg röd kortklänning med en figurnära passform. Klänningen har breda axelband och en dragkedja i ryggen för enkel påklädning. Perfekt för sommaren🩷 endast använd en gång!! Som ny

Felicia Svanström
Felicia Svanström
(12)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Klänningar
Visa alla
Vit prickig volangklänning - Supersöt kort volangklänning i vitt med svarta prickar. Klänningen har flera lager volanger och en offshoulder-ringning som ger en romantisk vibe. Tillverkad i ett lätt, luftigt material som känns perfekt för varma dagar. Prickarna ger en lekfull touch och volangerna gör den extra speciell.
Svart klänning - Perfekt nyårsklänning. Svart och är i helt nyskick. Använd 1 gång. ❤️❤️från Mango, slutsåld
Peachfärgad kortklänning från Peppermayo - Säljer en superfin kortklänning från Peppermayo i ljus persikoton. Klänningen har hög hals med knyt, öppen rygg och volangkantad kjol. Perfekt för sommarens alla tillfällen! Helt ny med lappar på men säljer pågrund av att jag i present fått dubbel.
Svartvit kort satinklänning - Svinsnygg kortklänninh med satin och vanligt tyg blandat😍 Säljer då den tyvärr inte passade mig men var lappen kvar och är helt helt ny! NYPRIS: Efter rea: 519kr, innan rea: 865kr🔥 så sänker inte priset för tillfället!
Cremevit balklänning med stor rosett - Säljer en elegant cremevit långklänning med v-ringad hals och öppen rygg. Klänningen har en stor rosett baktill!. Passformen är normal och klänningen är ärmlös, perfekt för bal. Även dragkedja i sidan. Sydd för att passa en xs/s.🌸Köpt på boozt i märket YAS
STUDENT KLÄNNING  - Den här klänningen är en vacker och elegant design i en klassisk stil. Den har en figursydd silhuett som  framhäver midjan. Klänningen är perfekt för tillfällen som student dagen. Använd en gång. Skriv för fler frågor och bilder 🤍Storlek S men passar även Xs
Ljusblå axelbandslös volangklänning Nelly  - Supersöt ljusblå kortklänning med flera lager volanger och en stor knytning framtill. Klänningen är från Nelly och andvänd 1 gång, sitter som en xs/s
Vit studentklänning med volang - Superfin vit kort klänning med spets och volangkant. Passar perfekt till studenten och är väldigt unik🥰