Molly Nilsson
Molly Nilsson
Sommarklänning
Sommarklänning  - 0 Sommarklänning  - 1

Sommarklänning

Storlek: S
Kategori: Klänningar
Märke: Gina Tricot
Färg: Blå
Skick: Mycket bra skick

250 SEK

Beskrivning

Superfin blå sommarklänning från Ginatricot. Hjärtformad skurning och med två snören man kan knyta till en rosett. Kortärmad och med en slits vid ena benet. Använd en gång till ett bröllop,, Storlek S 💙

Mera från kategorin Klänningar
Visa alla
Student klänning  - Superfin klänning som passar perfekt till studenten eller som en vanlig sommarklänning🥰 lappen är borta men sitter som en S (jag på bilden bär vanligtvis S/xs och är ca 164cm) klänningen har som ”två lager” alltså behövs ingen underklänning!
Vit volangklänning med v-ringning - Superfin vit klänning!
Vinröd volangklänning från Zara - Aldrig använd !!!!,pris lappen sitter kvar. Supersnygg vinröd kort klänning från Zara med långärmade ärmar och volangdetaljer vid kjolen. Klänningen har en slim passform .Perfekt för dig som gillar trendiga och feminina plagg.
Vit volangklänning med ruffle-detaljer - Superfin vit kortklänning med flera lager av volanger, perfekt till studenten! 🤩
vit miniklänning  - supersöt 💓💓🌟
SÖKER!! Glittrig svart och guld festklänning - Söker denna klänningen från Zara, kan betala bra!