Millagahnstrom

Sommarklänning

Storlek: M
Kategori: Klänningar
Märke: H&M
Färg: Rosa

70 SEK

Beskrivning

Mini sommarklänning med fint mönster, köpt second hand men aldrig använd av mig så i fint skick! Lappen på plagget är borta men de sa att den va från HM och i storlek M/L vilket jag skulle säga stämmer😁 Lite öppen i ryggen

Mera från kategorin Klänningar
Visa alla
Vit spetsklänning med volanger - Superfin vit kortklänning med broderad spets och volanger. Klänningen har puffiga korta ärmar, hög hals och markerad midja. Detaljerad med genombrutet mönster och dubbla volanglager i kjolen för extra flärd.
Vit prickig kortklänning med volang - Supersöt vit kortklänning med svarta prickar.
gul Zara klänning - Miniklänning Zara i nyskick
Ljus rosa mini klänning från Miss Rosier - Superfin ljusrosa kortklänning med omlott-design och volangkantad kjol från Miss Rosier. Har under shorts som med kommer. Aldrig använd.
Marinblå långklänning med spetsdetaljer - Säljer en marinblå balklänning /festklänning med tunna axelband dekorerade med blommor. Klänningen har v-ringad urringning, spetsdetaljer på livet och ett luftigt, svepande kjolparti i tyll. Perfekt för bal eller student! Sitter snyggt och ger en elegant siluett.
Vit kortklänning med puffärmar - Säljer min supersnygga studentklänning med v-ringning och puffiga kortärmar från showpo i modellen miley mini dress. Behövde beställa två klänningar då jag blev lurad på storleken på den första jag köpte alltså denna, så den är alltså helt oanvänd. Priset kan diskuteras💕
Söker - Söker denna klänningen från hello Molly eller chiquelle i storlek S eller XS. Hör gärna av dig om du säljer🥰