Alla kategorier > Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Vit blommig omlottklänning med volang - Superfin vit omlottklänning med puffärmar och volangkant. Djup v-ringning och knyt i midjan ger en feminin look. Perfekt för sommarens alla tillfällen!
Blommig omlottklänning med volang - Säljer en lång, vit omlottklänning med röda och rosa blommor. Klänningen har korta puffärmar, v-ringning och volangdetaljer längs kjolen. Perfekt för sommarens alla tillfällen och har en romantisk vibe. Materialet känns lätt och luftigt.
Vit omlottklänning med volanger - Superfin vit klänning med asymmetrisk axel och volangdetaljer i flera lager. Klänningen har en axelbandslös sida och en smal axelrem, vilket ger en modern och trendig look. Använd 1 gång på skolavslutningen. Har en fläck där fram men det är inget som inte försvinner i tvätten🥰
Vit omlottklänning med volang - Superfin vit kort omlottklänning med puffärmar, v-ringning och volangkant. Knytband i midjan ger en snygg siluett och tyget känns lätt och luftigt. Perfekt för sommarens alla tillfällen! Nypris 400kr, använd vid endast ett tillfälle.
Vit omlottklänning med volanger - Superfin vit kort omlottklänning med volanger och knytband i midjan. Klänningen har långa, transparenta ärmar och ett diskret prickigt mönster i tyget. Använd 2 gånger!🤍🤍🤍
Ljusblå blommig omlottklänning - Supersöt ljusblå kortklänning med vita blommor, puffärmar och omlottmodell med knyt i midjan från Gina tricot.  Bara skriva för fler bilder 💕
Ljus omlottklänning med volang - Slutsåld klänning från Gina. Helt oanvänd. Lappen är kvar på. Säljer pga att den inte riktigt va min stil.
Vit omlottklänning med volanger - Superfin vit kortklänning med volanger och oneshoulder-design. Använd endast två gånger! Stolek 170!
Blommig omlottklänning med volang
Blommig omlottklänning med volang - 0 Blommig omlottklänning med volang - 1

Blommig omlottklänning med volang

Storlek: L
Kategori: Klänningar
Märke: Gina Tricot
Färg: Vit
Skick: Bra skick

40 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en söt blommig omlottklänning med volangkant och puffärmar. Klänningen har v-ringning, knyt i midjan och kort längd. Perfekt för sommarens alla tillfällen! Färgerna går i pastelltoner av rosa, blått, gult och vitt.

Sanna
Sanna
(2)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Klänningar
Visa alla
Vit blommig kortklänning från Zara - Supersöt klänning från Zara, tyvärr för liten för mig! 💖 Helt ny aldrig använd, kan även bytas mot en i M i motsvarande skick🙌
Ljusrosa axelbandslös volangklänning - Säljer en söt ljusrosa kort klänning med axelbandslös design och volang nedtill. Klänningen har en tight passform upptill och en fluffig kjol som ger en lekfull look. Perfekt för dig som gillar pastellfärger och vill sticka ut med en feminin stil.
Så fin studentklänning - Så himla vacker klänning som är perfekt inför student eller sommar! Så fint mönster och även en volang nedtill🫶🏼🫶🏼Lånade bilder av tjejen jag köpt av här på plick!
!!SÖKER!!Svart kort klänning från Gina Tricot - Söker den här klänningen i storlek xs, har ni så här gärna av er! Kan max betala 400❤️
Vit prickig kort klänning Bershka - Supersöt vit kort klänning från Bershka med svarta prickar och tunna axelband. Klänningen har en figurnära överdel och volangig kjol, perfekt för sommarens alla tillfällen. Tillverkad i bomull för en skön och luftig känsla.
Vit prickig volangklänning - Supersöt kort volangklänning i vitt med svarta prickar. Klänningen har flera lager volanger och en offshoulder-ringning som ger en romantisk vibe. Tillverkad i ett lätt, luftigt material som känns perfekt för varma dagar. Prickarna ger en lekfull touch och volangerna gör den extra speciell.
Sasha Therese Klänning - Klänning från Sasha Therese i stl S, oanvänd!! nypris 1845 (1400+445kr i tull). Säljer då jag är 180 cm och underkjolen kom lite högt upp för mig som ville ha den lågmidjad, så själva överdelen var lite kort. Justerbara band, modellen är 170. ❤️‍🩹❤️‍🩹❤️‍🩹Banden går även att ta bort om man vill ha bandeau, det är ”klister” vid bysten
Svart klänning - Perfekt nyårsklänning. Svart och är i helt nyskick. Använd 1 gång. ❤️❤️från Mango, slutsåld