Alla kategorier > Klänningar
Söt ljusrosa volangklänning
Söt ljusrosa volangklänning - 0 Söt ljusrosa volangklänning - 1

Söt ljusrosa volangklänning

Storlek: S
Kategori: Klänningar
Färg: Rosa
Skick: Nytt skick

99 SEK

Frakt från 29 SEK
Beskrivning

Supersöt ljusrosa kortklänning med volangkant och rynk framtill. Klänningen har smala axelband, v-ringning med snörning och volangdetaljer längs urringningen. Perfekt för sommarens alla tillfällen och ger en romantisk vibe. Aldrig använd!

Estelle
Estelle
(14)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Klänningar
Visa alla
Vit långklänning med Spets - Köpte denna vackra klänning inför ett dop men valde sedan en annan för dagen. Klänningen är oanvänd, endast prövad. Tyget är väldigt tunt så enligt mig är hudfärgade sömlösa underkläder att rekommendera. Den har sen jag köpte den hängt i min garderob och jag hoppas på ett nytt hem för skönheten ✨ Storlek S. Nypris: 440 kr. Mitt pris: 240 kr.
Nyårsklänning maje roxanne - Supersnygg svart axelbandslös kort klänning med glittriga paljetter över hela tyget.
Adoore Montana Maxi Dress Grå - Supermysig lång stickad figyrsydd klänning från Adoore i grått med ribbad struktur. Klänningen har v-ringning, ballongärmar och knappar hela vägen framtill. Har endast använts fåtal gånger och är utan defekter.
Elise Ryan Vit kortklänning med svart spets  - Så söt vit klänning med spets från Elise Ryan. Är precis som ny inga defekter, är storlek 38 men skulle säga att den passar som en S, helt slutsåld överallt går inte att få tag på🥰🥰
Rosa klänning  - Super fin klänning som inte säljs längre, väldigt populär och fin under sommaren💖 bilderna är lånade men är exakt samma klänning
Ljusblå klänning - Jättefin glansig ljusblå klänning som är perfekt till balen! Aldrig använd då jag hitta en annan. Köpt från Hello Molly med märket Saints & Secrets för 1 250kr. 🩵