🩵Felicia Andersson🩵
🩵Felicia Andersson🩵
Rosa blommig klänning
Rosa blommig klänning  - 0 Rosa blommig klänning  - 1 Rosa blommig klänning  - 2

Rosa blommig klänning

Storlek: XS
Kategori: Klänningar
Märke: Nelly
Färg: Rosa
Skick: Bra skick

100 SEK

Beskrivning

Ljusrosa blommig klänning i storlek Xs från Nelly. Köpt på vinted men tyvärr så sitter den inte riktigt som jag vill. Puffigt scrunchat ljusrosa tyg med söta vita/gula blommor på samt knäppning längs med hela framsidan.

Mera från kategorin Klänningar
Visa alla
Studentklänning - Broderad vit klänning! Perfekt till studenten💓💓💓
Ljusgul satinklänning  - Superfin satinklänning som passar perfekt till bal eller liknande! Oanvänd 🥰
Klänning  - Fin färgglad kort klänning som är perfekt till sommaren!
Grå ribbad lång stickad klänning - Supermysig grå långklänning med ribbad stickning och v-ringning. Klänningen har stora puffärmar och knappar hela vägen framtill. Perfekt för dig som gillar en slim passform och vill ha något både snyggt och bekvämt i höst och vinter.
Vit spetsklänning med volang - Supersöt vit klänning med blommig spets och volang upptill & nertill. Klänningen har en figurnära. Perfekt för sommaren. Använd 1 gång! PRIS KAN DISKUTERAS
Champagnefärgad långklänning House of Harlow - Säljer en elegant champagnefärgad långklänning från House of Harlow 1960. Helt oanvänd med prislapp kvar. Perfekt som balklänning!💛
Stickad klänning - Superfin, endast använd en gång
Vit spetsklänning (studentklänning) med volang - Superfin vit kortklänning i spets med vackra broderade detaljer och volang nertill. Perfekt för dig som vill sticka ut med en feminin stil. Perfekt till studenten!