Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Klänning - Säljer denna klänning från Shein. Använd endast fåtal gånger, är som ny. Sitter som en smäck! Slutsåld på hemsidan
Klänning - Säljer nu denna slutsålda klänning från zara. Är i storlek xs och sitter jättefint på kroppen. Enbart använd 1 gång.
Klänning - Klänning från new look i häftigt röd färg och volanger på armarna. Använd bara en gång, bekväm och normal i storlek.
Klänning - Gul klänning från CLUB L med skitsnygg rygg. Det står storlek 10, men skulle säga att den är i storlek 170. Saknar bälte. Den är i utmärkt skick och passar perfekt nu till sommaren. Kan fraktas men köparen står för frakten 💕
Klänning - Helt oanvänd & ny festklänning är nu till salu. Glittriga band över axlarna, sitter som en smäck på kroppen! Passar perfekt till fest, födelsedag etc. Är i storlek xs. Nypris 1100.
Klänning  - Fest klänning
Klänning - Säljer nu denna oanvända klänning som formar kroppen som en SMÄCK! En klänning för dig som vill sticka ut. Den är i storlek S men passar även de som har xs.
Izabella😇
Izabella😇
Klänning
Klänning - 89 Klänning - 90

Klänning

Storlek: Xs
Kategori: Klänningar

350 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer denna as fina klänning jag hade på nyår men den kommer ej komma till användning längre för jag festar knabbt❤️men den är sååå snyggg

Mera från kategorin Klänningar
Visa alla
Ljusrosa prickig volangklänning - Supersöt ljusrosa kortklänning med vita prickar, smala axelband och knappar framtill. Klänningen har flera lager volanger nedtill och är gjord i ett lätt bomullstyg som känns perfekt för varma dagar.
Vit spetsklännibg med volangdetaljer - Superfin vit klänning i spets med långärmad design och volangkant nedtill. Den har ett detaljerat broderat mönster och dragkedja i ryggen. Hög hals och genombrutna partier ger en lyxig och romantisk vibe. Perfekt för dig som gillar statement-plagg!
By Malina klänning - Säljer min helt underbara klänning från By Malina. Jag har använt den ganska mycket men skicket är som nytt, den har inga som helst defekter. Så himla fin klänning som passar perfekt till student, skolavslutning eller liknande❤️. Säljer bara för bra pris, men tveka aldrig för att höra av dig ❤️ köpt på NK i våras💫
Zara klänning - Supersöt ljusrosa kort klänning från Zara, använd fåtal gånger💕💕
H&M spetsbody - Supersnygg svart spetsbody med v-ringad urringning och tunna axelband. Bodyn  är genombruten med blommigt spetsmönster och har en figurnära passform som framhäver midjan. Perfekt för dig som gillar en lite mer vågad och trendig look.
Ljusrosa långklänning med volanger - Super fin rosa volang klänning. Passar perfekt till bal💞Aldrig använd !!
Krämfärgad långklänning från Showpo - Oanvänd balklänning från Showpo! Säljer för 800!! Nypris var 1000kr + tull och frakt!!! Säljer pga för stor