Alla kategorier > Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Bohem klänning  - Så fin mönstrat klänning i storlek L
Turkos klänning från Boho - Säljer en bohemisk turkos klänning från Boho med vackra broderade blommor och spetsdetaljer. Klänningen har en omlott-design och smala axelband. Perfekt för en somrig look! Köpt på marknad i Spanien och aldrig använd! Inte jättefina bilder den e finare i verkligheten hahaha💕
Maxi klänning - Säljer en maxiklänning med batikmönster i blått, brunt och grönt. Klänningen har smala axelband, djup v-ringning och en snygg cut-out detalj framtill. Perfekt för sommardagar och festivaler. Materialet känns lätt och flowy.
Turkos klänning - Jättesöt blå/turkos klänning med coolt tryck
Sommar klänning  - En knytt klänning från JDY som är använd en gång. Passar som s. Super fin i färgerna vilket inte syns lika bra på bilderna. Fråga gärna om du har frågor(: köpt för cirka 300
Sommar klänning  - Sommar klänning
Klänning maxiklänning boho bohem boheme gypsy sommar turkos Coachella festival
Klänning maxiklänning boho bohem boheme gypsy sommar turkos Coachella festival - 89 Klänning maxiklänning boho bohem boheme gypsy sommar turkos Coachella festival - 90 Klänning maxiklänning boho bohem boheme gypsy sommar turkos Coachella festival - 91

Klänning maxiklänning boho bohem boheme gypsy sommar turkos Coachella festival

Storlek: S/M
Kategori: Klänningar
Färg: Flerfärgad

299 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en underbar maxiklänning. Ett absolut måste i garderoben! Storlek M men jag skulle säga att den är s/m. Fint begagnat skick, använd 3 ggr. Katt på bild ingår inte ;) Jättefin med cowboyboots!

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Klänningar
Visa alla
Blommig volangklänning från Stradivarius - Superfin kort klänning från Stradivarius som tyvärr är lite för kort för mig, klänningen är i nyskick och är endas provad. Klänningen har smala axelband, volangdetaljer vid ringningen och nederkanten samt en lätt v-ringad hals. Perfekt för sommarens alla tillfällen!✨✨ Nypris 379kr!
Vit prickig kort klänning med tunna axelband - Supersöt vit kort klänning med svarta prickar och tunna axelband. Klänningen har en figurnära överdel med hjärtformad urringning. Perfekt för sommaren! Den är endast använd en gång och är i jättefint skick🥰
Vit kort klänning med blommig rosett Zara - Supersöt vit kort klänning från Zara med blommigt mönster upptill och en stor rosett framtill. Axelbandslös design och lätt A-linjeformad kjol. Perfekt för sommarens alla tillfällen, med fräscha färger och mjukt material.
Champagnefärgad kortklänning med rosett - Superfin champagnefärgad kortklänning från Bubbleroom med stor rosett i ryggen och öppen rygg. Klänningen har vida långa ärmar, glansigt material och volang nertill. Underbar jul klänning! Slutsåld i denna stel och bästsäljare på hemsidan🩷
Svart klänning - Supersnygg svart kort klänning från boohoo med   volangdetaljer som är helt oandvänd, prislapp sitter kvar. Klänningen har halterneck med knyt i nacken, öppen rygg och ett glansigt, flowy tyg som ger en lyxig känsla. Perfekt för jul och nyår, slutsåld i storleken på hemsidan! ✨🤩
Vit blommig kortklänning Feeling Friday - Supersöt vit kortklänning från Feeling Friday med blommigt spetsmönster, puffärmar och djup v-ringning. Klänningen har snörning fram och öppen rygg med knytband. Perfekt för studenten. 🌸Den är köpt från ett företag i Norge - Feeling friday för 1 220kr frakten kostade 400 därför kommer jag sälja den för 1 500 alltså billigare än att köpa ny. Den är helt oanvänd endast testad men den passade tyvärr inte mig så därför säljer jag.
Offshoulder långklänning  - Superfin rosa långklänning från BABYBOO. Helt ny, aldrig använd pågrund av fel storlek. Strl M.
Ljusrosa långklänning från PepperMayo - Säljer en exklusiv ljusrosa långklänning från PepperMayo med öppen rygg och stor rosett i nacken. Klänningen har en halterneck och är ärmlös, med ett elegant och flowy fall. Perfekt för balen! Har bara testat, prislappen är kvar.