Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Vit maxi klänning  - Helt slutsåld på ginatricot endast använd en gång! Ser ut som ny
Vit maxi klänning - Våt lång klänning i storlek. För liten för mig och därlfr kan jag uppleva den lite genomskinlig därlfr säljer jag.
Maxi klänning - Vit maxiklänning från NAKD. Strl 40. Jag är 170cm och den når golvet på mig. Jag har endast provat den så alla lappar sitter kvar. Toppdelen är i viskos och bomull, kjolen i bomull och fodret i polyester. Kjolen har fickor (!!!).  Nypris 799kr.
Maxi klänning  - Strl 38
Vit Maxi lång  klänning/ dress  - Den är jätte vin den är lång hela vägen ner det är väldigt fin
Maxi klänning  - Maxi klänning från Fashion Nova, skims dupe Dubbel lager Stretchig Stl: S/36/10
Evlira Ofelia
Evlira Ofelia
Vit Maxi klänning
Vit Maxi klänning  - 89 Vit Maxi klänning  - 90 Vit Maxi klänning  - 91

Vit Maxi klänning

Storlek: 38
Kategori: Klänningar

699 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer min SKIT fina vita Maxi klänning från Lojsans kollektion, Lojsan Wallin X NA-KD, naturvit. Storlek 38 säljer pga förstor. Lappen är kvar och klänningen är helt oanvänd. Super fin sommar klänning❤️‍🔥🥹

Mera från kategorin Klänningar
Visa alla
Vit spetsklänning med volang stundetklänning - Superfin vit kortklänning med spets och broderade detaljer. Klänningen har långärmade puffärmar, hög hals och volangkant nedtill. Genombrutet mönster och figurnära passform ger en r trendig vibe. Perfekt för student eller sommarens alla tillfällen. Tror det är ungefär samma klänning som på första bilderna skriv för fler, vet ej märket
Vit prickig kortklänning från Zara - Supersöt vit kortklänning från Zara med svarta prickar och breda axelband. Klänningen har en markerad midja och utställd kjol som ger en lekfull och trendig look. Perfekt för dig som gillar retrovibbar och vill sticka ut lite extra. säljer för mycket då den har slutat säljas, är oanvänt och extremt eftertraktad 💕💕
Röd one shoulder klänning med rosett - Säljer en röd kortklänning i satin med one shoulder-design och stor rosett på axeln. Klänningen har en tight passform och är ärmlös, perfekt för dig som vill sticka ut. Snygg och trendig, slutsåld på hm! 😍säljer då den var för stor för mig! Nypris 399.
Student klänning  - Superfin klänning som passar perfekt till studenten eller som en vanlig sommarklänning🥰 lappen är borta men sitter som en S (jag på bilden bär vanligtvis S/xs och är ca 164cm) klänningen har som ”två lager” alltså behövs ingen underklänning!
SÖKER!! Glittrig svart och guld festklänning - Söker denna klänningen från Zara, kan betala bra!
Vinröd volangklänning från Zara - Aldrig använd !!!!,pris lappen sitter kvar. Supersnygg vinröd kort klänning från Zara med långärmade ärmar och volangdetaljer vid kjolen. Klänningen har en slim passform .Perfekt för dig som gillar trendiga och feminina plagg.