Meja Elofsson
Meja Elofsson
Jeansklänning från Zara
Jeansklänning från Zara - 0 Jeansklänning från Zara - 1 Jeansklänning från Zara - 2

Jeansklänning från Zara

Storlek: S
Kategori: Klänningar
Märke: Zara
Färg: Blå
Skick: Nytt skick

299 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygg jeansklänning från Zara i en klassisk blå denimfärg. Klänningen har långa ärmar, knappar framtill och praktiska fickor både fram och bak. Perfekt för en avslappnad stil med en touch av retro.

Mera från kategorin Klänningar
Visa alla
Student klänning  - Superfin klänning som passar perfekt till studenten eller som en vanlig sommarklänning🥰 lappen är borta men sitter som en S (jag på bilden bär vanligtvis S/xs och är ca 164cm) klänningen har som ”två lager” alltså behövs ingen underklänning!
Vit volangklänning med v-ringning - Superfin vit klänning!
Vit volangklänning med ruffle-detaljer - Superfin vit kortklänning med flera lager av volanger, perfekt till studenten! 🤩
SÖKER!! Glittrig svart och guld festklänning - Söker denna klänningen från Zara, kan betala bra!
vit miniklänning  - supersöt 💓💓🌟
Vit blommig kort klänning med snörning - Supersöt vit kort klänning med blommigt spetsmönster, puffiga kortärmar och djup v-ringning med snörning framtill. Klänningen har öppen rygg med knytband och en flowy passform som ger en romantisk vibe. Perfekt för sommarens alla tillfällen! Använt till student, endast en gång fint skick