Alla kategorier > Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Klänning  - Söt broderad klänning 🌸 (nytvättad). Notera märket på klänningen bak
Klänning - Vit klänning som är helt slutsåld!💓
Klänning  - Snygg axelbandslös klänning med svartvita ränder. Den har en tight passform och är ribbad, vilket ger en stilren look. Perfekt för sommarens varma dagar.
Klänning  - Lånad bild. Säljer denna populära klänningen då den inte kommer till användning. Använd endast en gång därav bra skick.
Klänning  - Intressekoll på denna fina klänningen som är slutsåld. Köpt ifrån Zara och är i storleken S. Aldrig använd därav bra skick.
Klänning  - Så snygg klänningen korsett i midjan
Klänning - Klänning från zara. Aldrig använd, har inbyggda shorts och justerbara band! 🎀 passar S och neråt
Klänning
Klänning - 89 Klänning - 90

Klänning

Storlek: S
Kategori: Klänningar
Märke: Zara
Färg: Vit

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Fin och gullig vit klänning från Zara, stl 36, använd ett fåtal gånger och säljer pga att den är lite för tajt över mina axlar då jag gymmar väldigt mycket💕

Emmy
Emmy
(2)
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Klänningar
Visa alla
Studentklänning Vit klänning  - Superfin och populär klänning, passar perfekt till studenten och massa andra tillfällen. Storlek M men passar perfekt på mig som brukar ha XS och S.
Vit kort klänning med blommig rosett Zara - Supersöt vit kort klänning från Zara med blommigt mönster upptill och en stor rosett framtill. Axelbandslös design och lätt A-linjeformad kjol. Perfekt för sommarens alla tillfällen, med fräscha färger och mjukt material.
Vit blommig kortklänning Feeling Friday - Supersöt vit kortklänning från Feeling Friday med blommigt spetsmönster, puffärmar och djup v-ringning. Klänningen har snörning fram och öppen rygg med knytband. Perfekt för studenten. 🌸Den är köpt från ett företag i Norge - Feeling friday för 1 220kr frakten kostade 400 därför kommer jag sälja den för 1 500 alltså billigare än att köpa ny. Den är helt oanvänd endast testad men den passade tyvärr inte mig så därför säljer jag.
Blommig volangklänning från Stradivarius - Superfin kort klänning från Stradivarius som tyvärr är lite för kort för mig, klänningen är i nyskick och är endas provad. Klänningen har smala axelband, volangdetaljer vid ringningen och nederkanten samt en lätt v-ringad hals. Perfekt för sommarens alla tillfällen!✨✨ Nypris 379kr!
Ljusblå balklänning med snörning - Säljer en jättefin ljusblå långklänning i glansigt satinliknande material. Klänningen har omlottliv, v-ringning och smala axelband med snygg snörning i ryggen. Betalade 1800 för klänningen och 900 för att sy upp den då den var för lång. Jag är 162cm och har klackar på bilderna💗
Vit prickig kort klänning med tunna axelband - Supersöt vit kort klänning med svarta prickar och tunna axelband. Klänningen har en figurnära överdel med hjärtformad urringning. Perfekt för sommaren! Den är endast använd en gång och är i jättefint skick🥰
Färgglad  klänning hm - Populär slutsåld klänning från hm i storlek xs. Inga defekter superfint skick!