Alla kategorier > Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Zara klänning - Säljer en svart och en vit zara klänning, vita är i storlek m och den svarta i storlek s
Zara klänning  - Tyvärr säljer jag denna skitsnygga svarta klänningen från Zara då jag har växt ur den. Passar till allt! Endast använd ett fåtal gånger. Skriv privat för fler bilder💓
Klänning från Zara - Säljer nu min älskade klänning från Zara köpt för några år sedan. Den är i jättefint skick 😍
Zara klänning - Elegant klänning från Zara Woman i storlek M. Kan fraktas men köparen står för frakten 💕
Zara klänning  - Maxi/midi klänning med bälte från zara. Helt ny med prislapp på Ordpris.699kr (pris går att diskuteras)
Zara klänning - Zara klänning i mönster med puffiga ärmar. Dragkedja bak. Använd 1-2 gånger Svart / vit
Zara klänning
Zara klänning  - 89 Zara klänning  - 90 Zara klänning  - 91 Zara klänning  - 92 Zara klänning  - 93

Zara klänning

Storlek: M/S
Kategori: Klänningar
Märke: Zara
Färg: Svart

120 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en jättegullig klänning från zara köpt för 500 och aldrig använd bara testad i storlek M men passar S

Ines💕😜
Ines💕😜
(15)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Klänningar
Visa alla
Lila nattlinne från Victoria's Secret - Supersöt lila nattlinne från Victoria's Secret med tunna axelband och vit spetsdetalj vid halsringning och nederkant. Klänningen har några rosa fläckar i nedre kant (se 2 sista bilder). Storlek: S, passar 34-36. Dockans storlek: S
Vit plisserad volang klänning  - INTRESSEKOLL!! På denna så fina och sjukt eftertraktade klänningen från Zara, endast använd vid 1 tillfälle!!  Säljer endast vid bra pris så kom med prisförslag!!  ❤️❤️
Vit långklänning med rosett i ryggen - Nu säljer jag min fina balklänning jag hade i våras! Den är alltså bara använd en gång. Den är lång och har en stor, fin rosett i ryggen. Den har ett långt släp men jag har sytt upp det så att det inte släpar lika mycket. Jag är ca 1.70 och den gick hela vägen ner med klackar på!! Jag köpte den för 1700, så 1200 är ett väldigt bra pris. Hör gärna av er vid frågor osv!
sommarklänning - jättefin klänning💕 nästan aldrig använd.
Gul långklänning med spets och volanger - Säljer en gul balklänning från Jj’House med v-ringad urringning, spetsdetaljer på överdelen och flera lager volanger i kjolen. Klänningen har ärmlös design och är tillverkad i tunn tyll med broderade blommor.
Glittrig guld och svart kortklänning - Populär klänning från Zara o perfekt till nyår🩷 säljer då den var för liten. Inga defekter och avtagbar axelband.
Ljusrosa långklänning med djup v-ringning - Supersnygg ljusrosa långklänning med djup v-ringning och halterneck. Klänningen har öppen rygg, så himlans fin!😍 Använd en gång under min bal❣️
Soft Pink Satin Lace Dress 🎀 Y2K Feminine - Leg Avenue Satin- och Spetsklänning. Letat  efter en Pinterest värdig spetsklänning? Den här klänningen är gjord i lyxigt satinmaterial som är mjukt och glansigt och har en vacker & elegant passform som skapar en romantisk, sensuell siluett. Sånhär klänning är unik och sällsynt. Passar utmärkt för sommardagar, dejtkvällar, speciella tillfällen eller fest, och kan även användas som söt nattklädsel. Leg Avenue är känt för exklusiv och sensuell fashion. Riktig vintage y2k look med touch av coquette