Alla kategorier > Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Gul klänning - Supersöt klänning från zara som inte kommer till användning då den är för liten på mig!! Jättefin nu till sommaren 💗💗
Gul klänning - Superfin gul klänning från Zara, slutsåld och eftertraktad i väldigt fint skick! Säljer vid bra pris 💗
Gul klänning  - Säljer en snygg gul klänning med omlottdetaljer vid midjan. Klänningen är axelbandslös och har en tight passform som framhäver figuren. Materialet är mjukt och stretchigt, perfekt för dig som vill sticka ut med en färgstark look. Nypris 499kr
Gul klänning - Jättefin klänning köpt på Zara. Inte använd, prislappen kvar. Den är i storlek L men skrivit M för att jag tycker den sitter mer som en M.
Gul Zara klänning - Super fin klänning ifrån Zara i storlek M men passar mig som har S, ändast använd 1 gång💓💓
Gul Zara klänning  - Superfin Zara klänning! Storlek M men passar mig som är en S🙌🏼Kommer tyvärr inte till användning 😢❤️Pris kan diskuteras vid snabb affär ❤️
Gul klänning
Gul klänning - 89

Gul klänning

Storlek: M
Kategori: Klänningar
Märke: Zara
Färg: Gul

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Gul klänning från Zara, endast använd 1 gång. Har inga bilder med klänningen på! (Mindre i storleken, passar mig som är S)

majapetterssonnn
majapetterssonnn
(9)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Klänningar
Visa alla
Lila nattlinne från Victoria's Secret - Supersöt lila nattlinne från Victoria's Secret med tunna axelband och vit spetsdetalj vid halsringning och nederkant. Klänningen har några rosa fläckar i nedre kant (se 2 sista bilder). Storlek: S, passar 34-36. Dockans storlek: S
sommarklänning - jättefin klänning💕 nästan aldrig använd.
Gul långklänning med spets och volanger - Säljer en gul balklänning från Jj’House med v-ringad urringning, spetsdetaljer på överdelen och flera lager volanger i kjolen. Klänningen har ärmlös design och är tillverkad i tunn tyll med broderade blommor.
Glittrig guld och svart kortklänning - Populär klänning från Zara o perfekt till nyår🩷 säljer då den var för liten. Inga defekter och avtagbar axelband.
Vit långklänning med rosett i ryggen - Nu säljer jag min fina balklänning jag hade i våras! Den är alltså bara använd en gång. Den är lång och har en stor, fin rosett i ryggen. Den har ett långt släp men jag har sytt upp det så att det inte släpar lika mycket. Jag är ca 1.70 och den gick hela vägen ner med klackar på!! Jag köpte den för 1700, så 1200 är ett väldigt bra pris. Hör gärna av er vid frågor osv!
Ljusrosa långklänning med djup v-ringning - Supersnygg ljusrosa långklänning med djup v-ringning och halterneck. Klänningen har öppen rygg, så himlans fin!😍 Använd en gång under min bal❣️