Alla kategorier > Kostymer
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Kavaj - Oversized mint grön kavaj från H&M. Använd en gång.
Kavaj  - Kavaj från H&M, storlek 36. Använd 2 gånger som ny.
Kavaj - Säljer då den inte kommer till användning. Använd endast en gång. Jätte snygg att ha på sig med klackar, en kjol eller en klänning vid speciella tillfällen! Den har inga defekter eller slitage.
Kavaj - Säljer då den inte kommer till användning. Den är använd endast en gång. Jätte snyggt att ha på sig med ett par klackskor, kjol eller en klänning. Perfekt för speciella tillfällen! Den har lite fläckar, men som går att tvätta bort. Annars så har den inga defekter eller slitage!
Kavaj  - Storlek 36  Oanvänd med prislapp kvar
Kavaj  - Kavaj från H&M, använd få gånger. Storlek 36.
Kavaj  - Så fin kavaj i strl S
Kavaj - Använd 1gång, nyskick
Kavaj
Kavaj  - 89 Kavaj  - 90 Kavaj  - 91

Kavaj

Storlek: 36
Kategori: Kostymer
Märke: H&M

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygg kavaj jag inte hunnit använda mycket.

h&m
Sannasivermalm
Sannasivermalm
(3)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Kostymer
Visa alla
 - Olivgrön, lång byxdress med volang från HM. Använda ca 2 gånger. Matchande skärp tillkommer!
Kan skickas emot fraktkostnad eller mötas runt om Stockholm! Priserna på alla mina saker kan diskuteras då jag vill bli av med allt!
Kavaj  - Kavaj, HM, Slim Fit i mörk mörk blå färg. Sitter skönt och är snygg. Inga hål eller defekter. Pris är diskuterbart.
 - Så fin Blazer i en härligt orange/röd färg med supersnygg passform och fint Mönster! Aldrig använd. Passa på att fynda!
 - Snygg svartvit mönstrad kimono i superhäftigt material och vida armar från H&M. Helt slutsåld, passa på att fynda!
Kavaj i linne - Snygg kavaj från Hm i linne
Svart kostym från Dressmann - Säljer en stilren svart kostym från Dressmann i storlek 48. Kostymen har en kavaj med två knappar och matchande byxor. Byxorna är storlek 33/30. Perfekt för formella tillfällen. Skjortan är vit och långärmad, vilket kompletterar kostymen snyggt. Skjortan är storlek M. För fler bilder är det bara att höra av sig!
Nautica Voyage Sport Eau de Toilette - Fräsch och energisk doft från Nautica. Flaskan är stilren och transparent med en silverfärgad kork. Förpackningen är blå och silver med röda detaljer. Perfekt för den aktiva personen som älskar en sportig känsla. 90/100ml
Blazer och byxor  - Jättefint set, blazer aldrig använd men byxorna använda i några timmar. Finns även en likadan blazer som är i storlek M, och är använd i några timmar. Byxor är i storlek M.  Överdel som är oanvänd säljer jag för 500 och den använda för 400. Byxorna säljer jag för 350. Om man skulle vilja köpa settet ihop kan vi diskutera ett bra pris tillsammans💕pris går såklart även att diskuteras vid köp av separata plagg