Alla kategorier > Kostymer
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svart kavaj - Snygg svart kavaj med en elegant och stilren design. Den har långa ärmar och en öppen front utan knappar eller dragkedja. Perfekt för en chic och modern look.
Svart kavaj - Elegant svart kavaj med klassisk design. Kavajen har tre knappar framtill och en stilren krage. Perfekt för formella tillfällen eller som en stilfull vardagsdetalj.
svart kavaj  - I storlek (S) Säljer för 150kr Den är helt ny men endast testad.
Svart kavaj - Stilren svart kavaj från Vero Moda i storlek 38. Kavajen har en enkel knäppning med en knapp framtill, två fickor med lock och klassisk krage. Perfekt för en snygg och clean look. Materialet är mjukt och har en lätt glansig insida.
Svart kavaj från Mexx - Snygg svart kavaj från Mexx med klassisk passform och två knappar framtill. Fodret är i blankt material och kavajen har två fickor fram. Diskret broderad Mexx-logga på ärmen. Perfekt för dig som gillar stilrena plagg
Svart kavaj med gulddetaljer - Svart kavaj med gulddetaljer. Kavajen kommer från Zara och är i strl M. Mycket fint skick!
Svart Manchester kavaj  - Knappt använd, jättesnygg kavaj storlek m passar en S med
Svart kavaj från Uniqlo - Stilren svart kavaj från Uniqlo med klassisk krage och två knappar framtill. Kavajen har raka ärmar, två fickor och är tillverkad i en mix av polyester, lyocell och elastan för en bekväm passform. Köpte den för några år sedan men har bara använt några gånger.
Svart kavaj
Svart kavaj - 89 Svart kavaj - 90 Svart kavaj - 91

Svart kavaj

Storlek: M
Kategori: Kostymer
Färg: Svart

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Svart kavaj från bershka, använd fåtal gånger, är som ny!🖤

Julia
Julia
(4)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Kostymer
Visa alla
Vintage Hollister Cardigan Med Knappar - Säljer denna otroliga sällsynta och feta Hollister cardigan med knappar | Mycket bra skick | Längd ≈ 62cm, Bredd armhåla - armhåla 53 cm | Modell 175, 68 kg
Blå vindjacka från Under Armour - Säljer en blå vindjacka från Under Armour med huva och hel dragkedja. Jackan har vita loggor på bröstet och ärmen, samt ventilerande meshpaneler på sidorna. Perfekt för utomhusaktiviteter och träning. Snygg och sportig look!
Kostymbyxor - Kostymbyxor från bikbok i stlk S. Knappt använda
Grön blazer  - Använd endast en gång. Rak modell. Inköpt för 999kr Från Zara, säljer för endast 600kr
Kavaj - Snygg oanvänd kavaj från Vero Moda med prislappen kvar. 👌🏼
Byxdress jumpsuit H&M - Casual mer finare byxdress, är från H&M. Jag är 166 o sitter bra på mig men gör inget att vara längre