Alla kategorier > Kostymer
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Skinnkavaj från Bershka - Skinnkavaj från Bershka i strl M Väldigt gott skick. Använd 1 gång
Skinn kavaj - Kavaj i Oversize så går ha som klänning
Svart skinnkavaj - Knappt använd, från nakd storlek 36.
Skinn kavaj - Jacka i äkta läder
Skinn kavaj  - Använd 2 gånger så är i nyskick!!💕 storlek m men passar bra på mig som vanligtvis har s (om man vill ha en större passform)😁💕
Skinnkavaj  - Superfin skinnkavaj från gina.  Använd endast någon gång så den är som ny 🌸Perfekt som en fin jacka nu till hösten.  Storlek xs men är oversized. Nypris 799kr.
Svart skinnkavaj  - Säljer en svart kavaj i skinnimitation från H&M Divided. Kavajen är i jättebra skick och används ett fåtal gånger.
Skinnkavaj
Skinnkavaj - 89 Skinnkavaj - 90

Skinnkavaj

Storlek: M
Kategori: Kostymer
Märke: Bershka
Färg: Svart

300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Den PERFEKTA svarta kavajen!! Den är i läderimitation ⭐️Säljer pågrund av att jag har för många kavajer! Den är oversized i storleken🖤

astridn
astridn
(11)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Kostymer
Visa alla
Kavaj - Snygg kavaj
Rosa kostym zara - Säljer denna fina kostym från zara! Endast använd 1 gång så i toppen skick💕💕
Kavaj - Aldrig använd, rätt tunn
Zara blazer  - Säljer min favorit plagg från Zara. En klassisk elegant blazer i storlek 36/ S. Nyskick. Kan mötas i Stockholm. Säljs för 500kr.
Oanvänd kostym byxa  - Snygg byxa med Vida ben. Har inte kommit till användning. Är i Nyskick.
Satin blazer  - Helt ny med prislappen kvar. Nypris är 699kr. Slutsåld idag på hemsidan