Kategorier Märken Produkter Om oss Vanliga frågor Presentkort
Logga in
Logga in
Kategorier Märken Produkter Om oss Vanliga frågor Presentkort
Tyvärr hittar vi inte varan du letar efter men ta en titt på dessa liknande...
Visa alla
Leone Wallén
H&M Navy kavaj med guldknappar - Kavaj/blazer. Mycket gott skick, sparsamt använd. Mörkblå med guldknappar fram och på ärmarna. Fickor på sidan. Snygg passform.
H&M 36
H&M Navy kavaj med guldknappar
49 SEK
Rosie
Trench coat  - Säljer min svarta blazer som i bra skick ! Köpte det för 500 säljer för endast 300. Knappt använd.
Xs
Trench coat
300 SEK
Lina
BLAZER JACKET NAVY - Blazer jacket helt ny med lappar kvar   Strl S från Gina
S
BLAZER JACKET NAVY
220 SEK
Melanie G
Dark blue velvet blazer - Velvet blazer in a dark blue.
L
Dark blue velvet blazer
150 SEK
Albin
Dark Navy Kostym - Kostym säljes i väldigt bra skick.
46/48
Dark Navy Kostym
400 SEK
Anna
Velvet/Manchester kavaj - Små Manchester ränder  så påminner mer om velvet. Fyrkantig i formen. Antar att det är en herr modell så M är därför herr M
M
Velvet/Manchester kavaj
20 SEK
EXCLUSIVE FASHION
Rutig Sand kavaj i navy och vit - Snygg rutig kavaj i navy och vit med klassisk passform. Perfekt för både formella och semi-formella tillfällen. Kavajen har två knappar framtill och en stilren insida. Passar bra till både jeans och kostymbyxor.
sand M
Rutig Sand kavaj i navy och vit
1200 SEK
Casper
Navy kavaj från Riley - Säljer en klassisk Navy kavaj från Riley med två knappar framtill och fickor med lock. Perfekt för bal eller fest. Kavajen har en stilren design och är helfodrad för extra komfort.
Riley 44
Navy kavaj från Riley
750 SEK
Om oss

Plick är sedan 2013 en av Sveriges största nischmarknadsplatser för kläder, skor och accessoarer. Köp, sälj & upptäck second-hand - bra för både miljön och din plånbok.

Hantera cookies
Cookie policy
Kontakt
Plick AB
Kungsgatan 28
753 21 Uppsala
support@plick.se
Karriär Jobb via plick
Press press@plick.se
iOS app on App Store Android app on Google Play