Alla kategorier > Kostymer
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Kostym från Riley - Säljer en svart kostym från Riley i slim fit-modell. Kavajen har två knappar, klassiska slag och en bröstficka. Tillhörande byxor med enkel bakficka. Perfekt för formella tillfällen. Kostymen är bara använd en gång och skicket är 10/10. Byxorna är st 44 och kavajen st 46.Nypris på kostymen på brothers-2699, mitt pris 1400. Hör av er vid mer frågor.
Svart kostym från Riley  - Klassisk svart kostym från Riley Stanton med tvåknäppt kavaj och matchande byxor. Mjukt material. Lite finare kostym, använd fåtal gånger. Pris kan diskuteras. Storlek kavaj: 44. Storlek byxor: 46. Borde passa killar som är -180cm.
Riley Kostym - Svart - Säljer nu denna kostym från Brothers då den inte längre passar mig. Den har endast blivit använd en gång i avslutningen i 9an. Den är i nyskick och det finns inga märken eller fläckar. Både kavajen och byxorna är i storlek 48 och är slim fit modell. Om ni känner er osäkra på om den kommer passa eller inte så är det bara att skriva till mig så kan jag skicka måtttabellen till er.
Kritstrecksrandig kostym Riley - Knappt använd kostym med kavaj och byxa. Stl 54.
Kostym från Riley - Kavaj: svart färg. Kavajlängden är 73 cm. Ärmlängden är 64 cm. Storlek 46.  Byxorna: Innerbenslängd på 77 cm. Storleken på byxorna är 46. Färg svart Skjortan: Skjortlängden är 70 cm. Ärmlängden är 65 cm. Storlek M och färg vit Näsduk & fluga ingår
Svart kostym från Riley Slim Fit - Säljer en stilren svart kostym från Riley i slim fit-modell. Kavajen har klassisk passform med två knappar, fickor med lock och slät design. Byxorna är matchande svarta och raka. Perfekt för dig som vill ha en enkel och snygg look. Nypris 4500 säljer ätt sätt både byxor och kostymen storlek på båda 152=L säljer för 1000kr
Svart kostym med vit skjorta från Riley - Elegant svart kostym från Riley med matchande kavaj och byxor. Kavajen har klassisk design med två knappar och fickor. Den vita skjortan är stilren och passar perfekt till kostymen. Kostymen är Slimfit, kavajen och skjortan är M storlek. Byxorna är 100 cm i längd och 45 cm i bredd. Kostymen är använd en gång. Säljs på grund av att den inte passar längre då jag har ökat i vikt. Passform: EU 48 passar 180-185cm
Kostym Riley - Använd 2-3 gånger, nyskick!   Storlek 46 - Small
Svart Kostym från Riley
Svart Kostym från Riley - 0 Svart Kostym från Riley - 1 Svart Kostym från Riley - 2 Svart Kostym från Riley - 3

Svart Kostym från Riley

Storlek: M
Kategori: Kostymer
Märke: Riley
Färg: Svart
Skick: Mycket bra skick

300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Fin svart kostym (kavaj+byxa) från Riley. Kavaj storlek: 48 Byxa storlek: 50 Bra skick! Inga skador. Använd fåtal gånger.

Birre
Birre
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Kostymer
Visa alla
Palm Angels grå tracksuit - Helt ny, oanvänd Palm Angels tracksuit i grått med vita ränder längs ärmar och ben. Setet består av zip-jacka med ståkrage och matchande byxor med elastisk midja och dragkedja vid benslut. Palm Angels-logga tryckt på bröstet och benet. Snygg och sportig look med klassiska detaljer.
Beige kostym från H&M, strl 146 - Säljer en stilren beige kostym från H&M i storlek 146. Setet består av en kavaj med knappstängning och två fickor samt matchande kostymbyxor med fickor och hällor för bälte. Materialet är linneblandning med slät insida i syntet. Perfekt för dig som gillar klassisk look.
Italiensk bomull kavaj  - Elegant italiensk bomull kavaj i stl m.
Louis feraud blazer i 100% ull . Stl M - Louis feraud blazer i 100% ull . Stl M. Lyx .
Blazer i stl 40 - 100% sammets bomull blazer märke är bandolera . Stl M
Kavaj - Snygg kavaj i storlek xs/s fint skick:))
DKNY JEANS blazer i stl M - Ny DKNY jeans blazer i stl M
Kavaj med mönster - Cool kavaj som jag köpt secondhand som tyvärr inte kommer till användning