Alla kategorier > Kostymer
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Grön kavaj - Häftig retro kavaj från Humana 💚 mindre skador på insidan som åtgärdats av förra ägaren
grön kavaj  - En super snygg grön kavaj som inte längre används, 💚💚 (har en tidigare annons på kavajen)
Grön kavaj - Helt ny, oanvänd ”skogsgrön, superskinny kavaj i linnemix” från ASOS. Säljes eftersom jag missade returen och säljer även kostymbyxorna i annan annons. Väldigt fin färg i verkligheten, tyget tjockt och fint. Har kvar påsen den skickades i. Nypris 1209
Grön kavaj - Jättefin kavaj jag köpt på Plick använd en gång, nypris 699💚
Grön kavaj  - En trekvartslång ärmar, i jättebra skick , delen längst ner kan blockas bort storlek 30,40
Grön kavaj  - Felfri kavaj, ljusgrön, storlek s
Grön kavaj
Grön kavaj  - 89 Grön kavaj  - 90 Grön kavaj  - 91

Grön kavaj

Storlek: M
Kategori: Kostymer
Färg: Grön

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Grön kavaj från ENVII Strl. M

Angelinafager
Angelinafager
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Kostymer
Visa alla
Palm Angels grå tracksuit - Helt ny, oanvänd Palm Angels tracksuit i grått med vita ränder längs ärmar och ben. Setet består av zip-jacka med ståkrage och matchande byxor med elastisk midja och dragkedja vid benslut. Palm Angels-logga tryckt på bröstet och benet. Snygg och sportig look med klassiska detaljer.
Beige kostym från H&M, strl 146 - Säljer en stilren beige kostym från H&M i storlek 146. Setet består av en kavaj med knappstängning och två fickor samt matchande kostymbyxor med fickor och hällor för bälte. Materialet är linneblandning med slät insida i syntet. Perfekt för dig som gillar klassisk look.
Linne kavaj - Asnajs linnekavaj (inte av endast linnematerial men ser ut så) som tyvärr är för liten för min smak. Skrynklig på bilden tyvärr eftersom jag inte har tillgång till strykjärn för tillfället. Flexibel med pris så tveka inte på att höra av dig! 💓
Rosa kavaj - Tidigare absolut favoritplagg men tyvärr blivit för liten (men innan viktuppgång passade den som på bilden). 💓
Färgglad kavaj - Gul skimrig lavaj som är jättesnygg men inte min stil längre. Finns en fläck på en av ärmarna därav priset. Går säkert att få bort med någon fläckborttagning men jag har inte orkat. Kommer med ett bälte/skärm med gummiband för att framhäva midjan!
ZARA HIMMELSBLÅ KAVAJ / BLAZER - Den finaste kavajen/blazern från ZARA i en himmelsblå / ljusblå magisk färg. Väldigt lyxig känsla. 💫 Endast använd på bilden. Den är som ny, utan anmärkningar men behöver strykas. Nypris 699kr. Oversize modell, sitter dundersnyggt på mig som är XS/S.
Kavaj - Kavaj från Brave Soul