Armina Tabakovic

Leopardmönstrad kavaj från Gestuz

Storlek: 38
Kategori: Kostymer
Färg: Flerfärgad
Skick: Mycket bra skick

250 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygg kavaj från Gestuz i leopardmönster med svarta och beige toner. Modellen är rak med långa ärmar, två fickor framtill och knappar. Materialet är en mix av polyester och ull, vilket ger en mjuk och lite lyxig känsla. Perfekt för dig som vill sticka ut med din stil.

Mera från kategorin Kostymer
Visa alla
Kostymbyxor  - Kostymbyxor från zara!
Kavaj - 💕
Croppad kavaj zara - Säljer denna croppade kavajen från zara💗 Endast använd vid ett tillfälle💗köptes för 900kr
Lågmidjade kostymbyxor zara - Säljer dessa populära lågmidjade kostymbyxorna från zara då jag måste rensa💗💗 endast använda en gång så som nya! Köpta för 400kr
Kavaj - En jättefin mintgrön/turkos kavaj som jag köpte på Sellpy, men är tyvärr tvungen och sälja då den inte passar mig :/ den är från asos i storlek 38. Skriv för mer info🤍🤍
Blazer dress - Fin svart blazer dress i storlek 36 från Chiquelle. Väldigt fint skick!
Kostymbyxor + kavaj - Tänkte sälja detta beiga sett från nakd. Kavaj och kostymbyxor. Har tyvärr växt ur detta snygga settet.
Kavaj från new yorker  - Aldrig använts