Alla kategorier > Kostymer
Navyblue kavaj med klassisk passform
Navyblue kavaj med klassisk passform - 0

Navyblue kavaj med klassisk passform

Storlek: XS
Kategori: Kostymer
Färg: Blå
Skick: Mycket bra skick

229 SEK

Frakt från 29 SEK
Beskrivning

Tja, säljer denna feta kavajen som används till overshirt. Den är i mycket bra skick och i storlek XS. Hör av er vid frågor eller funderingar!

💸💸
💸💸
(11)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Kostymer
Visa alla
Använd en gång  - Köparen står för frakt
Grön blazer  - Använd endast en gång. Rak modell. Inköpt för 999kr Från Zara, säljer för endast 600kr
Kavaj  - Storlek 38/40 pris 349kr
Kavaj och kjol set  - Säljer detta kavaj set som jag gjort själv. Det är skit snyggt och jag älskar det. Har gjort i andra färger också vissa behåller jag själv såklart medan jag säljer andra. Om fler är intresserade blir det budgivning det passar bra till storlek s men kan justeras till antingen xs eller m om så önskas. Köpare står för frakt. 💖🥰
Fin kavaj  - Köpt för 400kr. Köparen står för frakt. Budgivning om flera intresserade