Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Michael Kors väska - Helt ny Michael Kors handväska, fråga om fler bilder behövs
Michael Kors väska - Svart väska med silver detaljer från Michael Kors, man kan antingen ha dubbla band för att ha den kort på axeln eller ett långt band för att ha den som en crossbody bag.                   Nypris: +3000 kr, bud från 500 kr
Michael Kors väska - Jättefin Michael Kors väska som tyvärr inte kmr till användning längre. Den är äkta. Använd men inga större märkbara defekter. Ett av inspännigshålen är lite slitet, se bild 3. Nypris runt 3000 kr.
Michael kors väska - Säljer min michael kors väska då den tyvärr inte kommer till användning längre. Väskan är äkta men säljs billigt då den bara ”ligger och skräpar” samt har en liten fläck (bild skickas vid intresse). Pris kan diskuteras💕
michael kors väska  - michael kors väska  Enormt bra skick  Aldrig använd  Precis som ny Ej äkta
Michael kors väska - Säljer en michael kors väska "ÄKTA" priset är lite ner satt för kvitto finns ej papper finns och digitalt kvitto alla påsar aldrig använd har bara kollat på den så den är helt ny. Priset ej hugget i sten😀
Michael Kors väska - Michael Kors väska
Michael kors väska
Michael kors väska  - 89 Michael kors väska  - 90 Michael kors väska  - 91

Michael kors väska

Storlek: SMALL
Kategori: Väskor
Märke: Michael Kors

1000 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Äkta, köpt i butik på Arlanda. Väldigt bra skick! Dustbag medföljer!

Sannasivermalm
Sannasivermalm
(2)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Michael kors väska för damer - Felfri och ren väska
Louis Vuitton Monogram handväska - Säljer min Louis Vuitton väska som är min fasters gamla, som jag fått i 18 årspresent. Hon berättar att det är en äkta men att kvittot är i hennes gamla mail. Just därför kan jag inte med 100% säkerhet säga att det är en äkta men serienummer, stämplar, monogrammet och sömmar stämmer perfekt. Just därför jag inte säljer den för så högt pris.
Svart handväska från Chloé med gulddetaljer -  Köptes från Vinted för över 10 tusen kr har haft den i 1 år nu den är som nästan helt ny
Svart axelväska från Kurt Geiger - Säljer en snygg svart axelväska från Kurt Geiger med grovvävt tyg i mörka toner och inslag av rött och blått och glitter.Väskan är använd och har tappat ett öga på örnen och har tyvärr ett hål i ena innefacket men fortfarande väldigt fin.
Svart flätad axelväska i skinn - Fin svart flätad väska, har tyvärr inte banden till den. Som ny!
Lila handväska med volanger - Säljer en lila handväska med snygga volangdetaljer och flätade handtag i matchande färg. Väskan har dragkedja upptill och ett rymligt fack inuti. Materialet är mjukt skinnliknande syntet och detaljer i silver. Perfekt storlek för det viktigaste. Lite av färgen har lossnat runt väskan, samt ena handtaget sitter lite löst (kolla bild)!
Vinröd clutchväska från Raffinato - Säljer en vinröd clutchväska från Raffinato i mjuk skinnimitation. I storlek medium. Säljer eftersom den inte kommer till användning🥰🙌Skriv för fler bilder!
GG korthållare  - Helt ny och oanvänd. Låda medföljer