Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Väska med tjockt band - Jätte fin väska från shein använd 3 gånger💞
Väsk band  - Säljer detta as fina väsk band man kan ha till sin axelremsväska, det är i nyskick och knappt använt. Frakten är 53kr. Längden är justerbar. Postbevis samt gåva ingår alltid 🤍
Väsk band  - Säljer ett jätte snyggt Väsk band med taggar på. Helt oanvänt! Säljer för 250kr+ frakt.
Svart väska med kedja band - • Svart väska med kedjor som band • använd fåtal gånger men är i väldigt bra skick - säljer för 75kr+frakt🩷
Svart axelväska med justerbart band - Snygg svart axelväska med flätad struktur och mjukt tyg invändigt. Väskan har ett justerbart axelband med metallspänne och en klassisk ramöppning. Perfekt storlek för det viktigaste och stilren design som funkar till många outfits.
Väska utan band - Rosa väska, super fin
Svart väska med band - Säljer nu min väska som är i ett jättebra skick och som stängs med en magnet
Väska med avtagbart band
Väska med avtagbart band  - 89 Väska med avtagbart band  - 90

Väska med avtagbart band

Storlek: ONESIZE
Kategori: Väskor
Märke: Lindex

90 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Har bara används denna ett fåtal gånger. Bandets kan tas av och sättas dit på andra väskor om man vill💕

Wilma Meinhold
Wilma Meinhold
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Clutch från becksöndergaard💕 - Jätte fin clutch från becksöndergaard. I princip ny. Använd ett fåtal gånger men gick tyvärr sönder (se bilden). Går säkert att fixa med superlim❤️
Beige/Taupe handväska  - Använd fåtal gånger. Axelband medföljer, se bild. Köpt i en butik i Nice.
By Malene Birger väska - Stilren väska från Malene Birger i modellen Abigail, smala axelband, insidan är rymlig och har en matchande innerficka. I fint skick 🩷
Kurt geiger väska  - Supeeersnyyyyggg väska från Kurt geiger, passar till så många färger och outfits, och är så rymlig💕 Bästa väskan verkligen!!!
Vinröd clutchväska från Raffinato - Säljer en vinröd clutchväska från Raffinato i mjuk skinnimitation. I storlek medium. Säljer eftersom den inte kommer till användning🥰🙌Skriv för fler bilder!
Svart flätad axelväska i skinn - Fin svart flätad väska, har tyvärr inte banden till den. Som ny!
Caviar väska  - En sofistikerad axelväska i strukturerat caviar-läder som kombinerar klassisk elegans med modern funktion. Väskan har ett stilrent quiltat mönster som ger ett exklusivt uttryck och samtidigt gör lädret extra slitstarkt och tåligt för vardaglig användning.  Den silverfärgade kedjeremmen, flätad med läder, ger en lyxig känsla och kan bäras både på axeln eller i handen. Väskans lock stängs med ett dekorativt vridlås i metall som ger ett diskret men ikoniskt intryck.
Brun mocka väska - Brun mocka väska med guld detalj✨ Säljer denna eleganta och fina bruna mocka väskan perfekt som julklapp😍 Eller till sig själv✨ Den är i ny skick med inga defekter✨ Har en guld detalj i mitten✨ Den utrymmer mycket och är stor i utrymme. Man får plats med allt man vill ha✨ Har även ett fack i väskan för till exempel korthållare✨ Stängs med guld knapp✨ Hör av dig vid frågor, rabatt finns✨🌸 #mockaväska #brunmockaväska