Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
By malene Birger väska - Medelstor väska, bra skick. Nypris 2800kr.
Handväska By Malene Birger - Snygg handväska från By Malene Birger i brunt och svart med ikoniskt grafiskt mönster.Väskan är i fint skick knappt använd. Väskan finns inte att köpa ny. Alla tryckta stämplar/ loggor är intakta och inget slitage, se bild. Original axelband förnöjer med, samt original innefickan som är avtagbar. De finns små skrapmärken undertill som knappt syns i verkligheten, se bild. Även en liten fläck i, inget som direkt syns heller se bild.  Vid frågor, tveka inte på att skriv🩷
by malene birger väska - säljer min by malene birger väska. den är jätte fint skick förutom handtagen som har slitage (väldigt trasiga). annars är den i jätte bra skick och handtagen går att laga hos en skomakare.💓💓just denna modellen går ej att få tag på längre💓
Brun axelväska från By Malene Birger - Snygg brun axelväska med rutigt mönster från By Malene Birger. Väskan har en justerbar axelrem, guldfärgad dragkedja och är tillverkad i skinn. Perfekt storlek för det viktigaste, snygg och trendig!
By Malene Birger väska - Stilren väska från Malene Birger i modellen Abigail, smala axelband, insidan är rymlig och har en matchande innerficka. I fint skick 🩷
Tallie axelväska från By Malene Birger - Snygg axelväska i mörkbrunt med rutigt mönster från By Malene Birger. Väskan har en stilren, rektangulär form och ett kort axelband. Tillverkad i skinn med guldfärgade metalldetaljer. Perfekt för dig som gillar klassisk men trendig design.
Brun axelväska från By Malene Birger - En brun malene birger väska till salu. Helt oanvänd, säljer på grund av att tid till ångerrätt har gått ut. Köptes för 3000:-, säljer nu för 2700:-
By Malene Birger väska - Abigail tote bag, By Malene Birger! Använd fåtal gånger, lite smutsig inuti men annars jättebra skick!🤍
By Malene Birger väska
By Malene Birger väska - 89 By Malene Birger väska - 90 By Malene Birger väska - 91

By Malene Birger väska

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Färg: Brun
Skick: Nytt skick

400 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En superfin By Malene Birger väska i nästintill nytt skick! Väskan funkar som en clutsch och som axelbandsväska med ett på och avtagbart band.

Linneanilssonn
Linneanilssonn
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Clutch från becksöndergaard💕 - Jätte fin clutch från becksöndergaard. I princip ny. Använd ett fåtal gånger men gick tyvärr sönder (se bilden). Går säkert att fixa med superlim❤️
Vinröd clutchväska från Raffinato - Säljer en vinröd clutchväska från Raffinato i mjuk skinnimitation. I storlek medium. Säljer eftersom den inte kommer till användning🥰🙌Skriv för fler bilder!
Kurt geiger väska  - Supeeersnyyyyggg väska från Kurt geiger, passar till så många färger och outfits, och är så rymlig💕 Bästa väskan verkligen!!!
Beige/Taupe handväska  - Använd fåtal gånger. Axelband medföljer, se bild. Köpt i en butik i Nice.
Svart flätad axelväska i skinn - Fin svart flätad väska, har tyvärr inte banden till den. Som ny!
By Malene Birger väska - Stilren väska från Malene Birger i modellen Abigail, smala axelband, insidan är rymlig och har en matchande innerficka. I fint skick 🩷
mönstrad axelväska - Mer info vid diskussion❤️helt ny
Caviar väska  - En sofistikerad axelväska i strukturerat caviar-läder som kombinerar klassisk elegans med modern funktion. Väskan har ett stilrent quiltat mönster som ger ett exklusivt uttryck och samtidigt gör lädret extra slitstarkt och tåligt för vardaglig användning.  Den silverfärgade kedjeremmen, flätad med läder, ger en lyxig känsla och kan bäras både på axeln eller i handen. Väskans lock stängs med ett dekorativt vridlås i metall som ger ett diskret men ikoniskt intryck.