Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Strå-väska  - Säljer denna somriga väska från Asos. Långt band och magnetknapps-stängning. Fack på insidan. Aldrig använd, prislapp är kvar. Nypris 300 kr. Hör gärna av er för fler bilder eller frågor. Priset kan diskuteras.
Beige axelväska i strå  - En helt oanvänd väska från H&M som är slutsåld!
Rund axelväska i strå med tofs - Rund axelväska i beige stråmaterial med svart axelrem. Väskan har en grön tofsdetalj och insidan är fodrad i grönt tyg. Nyskick!
Beige axelväska i flätad strå med fransar - Säljer en snygg beige axelväska i flätad strå med dekorativa fransar och brunt axelband. Perfekt för sommarens alla äventyr och ger en bohemisk touch till din outfit. Väskan har ett halvmåneformat lock och är lätt att bära med sig.
Axelremsväska i strå  - Använd en gång, trodde jag skulle få mer användning för den
Strand väska  - Super fin väska/ strandväska. Väldigt bra kvalitet.
Strand väska  - Strand väska/sommar väska  Mått:51x48cm
Strand väska  - En fin strand väska i zebra print
Väska strå strand
Väska strå strand - 89 Väska strå strand - 90

Väska strå strand

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Märke: H&M
Färg: Beige

40 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Perfekt sommar/strandväska

Filippa Stenström Lindh
Filippa Stenström Lindh
(9)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Svart väska - Svart väska som aldrig är använd!
Rosa quiltad axelväska från Saint Laurent - Jättefin AA-kop som tyvärr inte kommer till användning! Skickar jättegärna fler bilder om det önskas! Pris går att diskutera 🩷👜
Lila handväska med volanger - Säljer en lila handväska med snygga volangdetaljer och flätade handtag i matchande färg. Väskan har dragkedja upptill och ett rymligt fack inuti. Materialet är mjukt skinnliknande syntet och detaljer i silver. Perfekt storlek för det viktigaste. Lite av färgen har lossnat runt väskan, samt ena handtaget sitter lite löst (kolla bild)!
Louis Vuitton Monogram handväska - Säljer min Louis Vuitton väska som är min fasters gamla, som jag fått i 18 årspresent. Hon berättar att det är en äkta men att kvittot är i hennes gamla mail. Just därför kan jag inte med 100% säkerhet säga att det är en äkta men serienummer, stämplar, monogrammet och sömmar stämmer perfekt. Just därför jag inte säljer den för så högt pris.
Michael kors väska för damer - Felfri och ren väska
Grå Gy plånbok/kortbehållare - Helt ny grå plånbok/cardholder från gy. Box och allt som syns på första bilden följer med.
Svart flätad axelväska i skinn - Fin svart flätad väska, har tyvärr inte banden till den. Som ny!
Svart handväska från Chloé med gulddetaljer -  Köptes från Vinted för över 10 tusen kr har haft den i 1 år nu den är som nästan helt ny