Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svart skolväska  - Har inga riktiga skador bara fläckar fast ifall ni köper så tvättar jag den såklart, har använts många gånger. Säljer för att de inte är min stil och jag vill ha en ny skolväska. Kontakta för mer info finisar💗
Skolväska - Medelstor väska som ej kommer till användning 🩷
skolväska - Bra skick, använd ganska lite för längesedan.
Nike skolväska - Bra för o ha till skolan i använt skick då säljer jag billigt
 🔴🔴🔴Björn Borg Svart axelväska/skolväska  - Björn Borg väska för gymmet, skolan, träning och mm | 10/10 kvalite | många fickor | Ny pris 500kr | OBS! ALLA OBJEKT FÖRUTOM VÄSKAN ANVÄNDS SOM EXEMPEL!!!! SKOR OCH TAGENTBORD SÄLJS EJ!!
Vit skolväska - Perfekt väska nu till skolstarten! Köpt secondhand men har används sparsamt av mig. Skriv om du har fler funderingar💛
Balenciaga svart skolväska - Säljer en Balenciaga handväska i svart skinn med klassiska detaljer som silverfärgade nitar, dragkedja framtill och flätade handtag. Väskan har en rektangulär form. Perfekt storlek för att få plats med allt du behöver. Online kvitto finns💕
Skolväska
Skolväska - 89 Skolväska - 90 Skolväska - 91 Skolväska - 92

Skolväska

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Färg: Svart
Skick: Mycket bra skick

500 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en snygg väska med matchande plånbok som sitter ihop. Väskan kan användas till mycket tex skolan då den har stort utrymme. Köpt i Grekland.

Viktoriasv
Viktoriasv
(46)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Louis Vuitton Monogram handväska - Säljer min Louis Vuitton väska som är min fasters gamla, som jag fått i 18 årspresent. Hon berättar att det är en äkta men att kvittot är i hennes gamla mail. Just därför kan jag inte med 100% säkerhet säga att det är en äkta men serienummer, stämplar, monogrammet och sömmar stämmer perfekt. Just därför jag inte säljer den för så högt pris.
Michael kors väska för damer - Felfri och ren väska
Svart axelväska från Kurt Geiger - Säljer en snygg svart axelväska från Kurt Geiger med grovvävt tyg i mörka toner och inslag av rött och blått och glitter.Väskan är använd och har tappat ett öga på örnen och har tyvärr ett hål i ena innefacket men fortfarande väldigt fin.
Svart väska - Svart väska som aldrig är använd!
Lila handväska med volanger - Säljer en lila handväska med snygga volangdetaljer och flätade handtag i matchande färg. Väskan har dragkedja upptill och ett rymligt fack inuti. Materialet är mjukt skinnliknande syntet och detaljer i silver. Perfekt storlek för det viktigaste. Lite av färgen har lossnat runt väskan, samt ena handtaget sitter lite löst (kolla bild)!
Svart handväska från Chloé med gulddetaljer -  Köptes från Vinted för över 10 tusen kr har haft den i 1 år nu den är som nästan helt ny
Svart flätad axelväska i skinn - Fin svart flätad väska, har tyvärr inte banden till den. Som ny!
Grå beige axel/handväska med gulddetaljer - Snygg grå beige axel/handväska i skinnimitation med guldfärgade nitar och dragkedjor. Väskan har både handtag och justerbar axelrem, samt flera fack och detaljer framtill. Perfekt storlek för det viktigaste och cool design med dekorativa sömmar och metalldetaljer.