Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Datorväska från Marc Jacobs - Snygg blå datorväska från Marc Jacobs i slät skinn med svarta handtag och stor logga framtill. Väskan har dragkedja upptill och är perfekt för laptop eller dokument. Enkel, stilren design som sticker ut med sin djupa blå färg och guldiga detaljer på dragkedjan.
Marc Jacob väska - Det är enastående och elegant väska från Marc Jacobs. Jag har haft nöjet att äga denna väska under några månader nu, och jag har kommit till insikten att jag inte längre har behov av den. Därför har jag beslutat att sälja den idag.  Storlek: Medium💓
Marc Jacobs väska - Säljer min jättefina Marc Jacobs väska eftersom den aldrig har kommit till användning den är i nyskick och dustbag tillkommer, (nypris 4448kr) kan även tänka mig att byta mot en annan väska. Skriv för egna bilder❤️‍🔥
marc jacobs väska - säljer min vita marc jacobs väska som inte kommer till användning längre. en ny kostar 3 355kr och säljer min för 1 200kr pga att väskan är använd och har smink fläckar på axelremmen. priset går att diskutera
Marc jacobs väska - Säljer denna fina marc jacobs väska. Den är i bra skick, skriv privat för fler bilder
Marc Jacobs väska - En svart Marc Jacobs väska som är som ny. Den heter ”The mini shoulder bag” och kommer med en kedja och ett svart längre band (se bild).  Den är helt svart med silver detaljer.  Kvitto och dustbag finns. Väldigt modern och snygg som funkar vid fler tillfällen. Pris kan diskuteras💕Ny pris 4899kr
Marc Jacobs väska  - Säljer en snygg rosa handväska i skinn med gulddetaljer. Väskan har både handtag och en justerbar axelrem. Den stängs med dragkedja och har en rymlig insida. Perfekt för både vardag och fest! Väskan är nyskick och det syns nästan inte att väskan är använd😇Skriv ifall ni undrar något🫶🏻 Kan även möta upp i centrala Stockholm 📍
Svart Marc Jacobs väska  - INTRESSEKOLL!! På denna svarta Marc Jacobs väska i den större modellen, köpt på vestiare collective, knappt använd och i väldigt bra skick. Kan tänka mig att byta mot något i samma prisklass eller eventuellt sälja vid bra bud. Kom gärna med prisförslag och tveka inte vid frågor!💘
Marc Jacobs väska
Marc Jacobs väska - 89 Marc Jacobs väska - 90 Marc Jacobs väska - 91

Marc Jacobs väska

Storlek: -
Kategori: Väskor
Märke: Marc Jacobs

2300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer denna Marc Jacobs väska som sällan kommer till användning. Den är i super fint skick och köpt för ungefär 3500 på nk i sthlm. Väskan är äkta men har tyvär inte kvar kvittot. Dustbag medföljer.

Lisa
Lisa
(6)
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Atp ateiler - Säljer en superfin rosa axelväska med unikt twistat handtag och asymmetrisk lock. Väskan har en clean look och är gjord i slätt syntetmaterial. Perfekt storlek för det viktigaste och har en lång axelrem så du kan bära den crossbody.
Gucci GG Supreme handväska med kedja - Snygg handväska från Gucci i beige och brunt GG Supreme-mönster med guldfärgad kedjedetalj och GG-logo framtill. Väskan har dragkedja upptill och detaljer i brunt skinn. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit.
Beige handväska  med gulddetaljer  - En elegant och tidlös handväska i en varm, beige ton som passar lika bra till vardag som till mer uppklädda tillfällen. Väskan är tillverkad i strukturerat läder med en gedigen känsla och fina sömmar som ger ett exklusivt uttryck. Den stabila topphandtaget gör den bekväm att bära i handen, medan den avtagbara och justerbara axelremmen med dekorativ kedjedetalj ger flexibilitet i användningen. Guldfärgade metalldetaljer ger väskan en sofistikerad kontrast och förstärker helhetsintrycket.
Kurt Geiger väska - Modellen mini! Sparsamt använd men lite slitningar på kanterna som knappt syns.
Väska  - Jättefin, använt en gång!🫶🏻
Mönstrad kuvertväska från Becksöndergaard - Supersnygg kuvertväska från Becksöndergaard med ett unikt mönster i rosa, beige och brunt. Väskan har en mjuk form och är tillverkad i ett tygmaterial som känns både trendigt och mysigt. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit!
Brun stor väska från By Malene Birger - Brun väska från By Malene Birger som jag köpt på Raglady för 2800kr. Den passar superbra till skolan, resa eller när man ska packa med sig en del saker. Den är i superbra skick och jag säljer bara för att jag köpt en ny väska och inte längre behöver denna! Pris går att diskutera och jag skickar gärna samma dag.
Väska - Fin svart väska som aldrig är använd!!