Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Maje Väska Blå - Nu säljer jag min fina majeväska då den inte kommer till användning! Den är använd ganska mycket men inget som påverkat skicket! Priset kan diskuteras!
Maje väska - Intressekoll på min fina maje väska som passar i alla tillfällen!! 3 band ingår! Den är väl använd men ingenting jag tycker riktigt syns , den är i bra skick(skriv för fler bilder) skriv för några frågor och funderingar!!’ 🥰
Maje väska - Säljer min jätte fina och sparsamt använda maje väska som är köpt för circa 3 år sen!💖
Maje väska  - Unik maje väska! Hur söt som helst men komme tyvärr inte till användning. Inga slitningar, lite smutsig men inget märkbart. Lilla modellen. Kort kedja ingår.
Maje Väska - Säljer min super snygga och populära Maje väska, jätte bra skick och kommer med ett långt axelremsband, slutsåld modell, mocka storlek M.
MAJE VÄSKA - Säljer min fina majeväska! Köpte den för ca 2 år sedan för 3500kr. Inga defekter, bara lite slitage på handtaget! Fråga om du vill ha fler bilder💙💙
Maje väska - Säljer min röda maje väska. Väskan är i bra skick och kommer med båda banden. Dustbag medföljer! Pris kan diskuteras💕
Maje väska - En svart majeväska i välanvänt skick! Som ni ser har det fått lite fläckar här och där och handtaget har formats lite, därav det låga priset. Nypris är 2900 kr. Kom gärna med prisförslag då jag inte vet hur mycket jag kan ta för den!, lånade bilder från tidigare säljare!💗
Maje väska
Maje väska - 89 Maje väska - 90 Maje väska - 91

Maje väska

Storlek: Liten
Kategori: Väskor
Färg: Marinblå

1100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer min mörkblåa lilla majeväska som ej säljs längre. Superbra skick! Man får med två st axelremmar varav den guldiga kostar 1100kr ny💕💕 någon liten fläck men inget man märker!

Alice S
Alice S
(6)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Louis Vuitton Monogram handväska - Säljer min Louis Vuitton väska som är min fasters gamla, som jag fått i 18 årspresent. Hon berättar att det är en äkta men att kvittot är i hennes gamla mail. Just därför kan jag inte med 100% säkerhet säga att det är en äkta men serienummer, stämplar, monogrammet och sömmar stämmer perfekt. Just därför jag inte säljer den för så högt pris.
Michael kors väska för damer - Felfri och ren väska
Svart handväska från Chloé med gulddetaljer -  Köptes från Vinted för över 10 tusen kr har haft den i 1 år nu den är som nästan helt ny
Svart flätad axelväska i skinn - Fin svart flätad väska, har tyvärr inte banden till den. Som ny!
Svart axelväska från Kurt Geiger - Säljer en snygg svart axelväska från Kurt Geiger med grovvävt tyg i mörka toner och inslag av rött och blått och glitter.Väskan är använd och har tappat ett öga på örnen och har tyvärr ett hål i ena innefacket men fortfarande väldigt fin.
Vinröd clutchväska från Raffinato - Säljer en vinröd clutchväska från Raffinato i mjuk skinnimitation. I storlek medium. Säljer eftersom den inte kommer till användning🥰🙌Skriv för fler bilder!
Lila handväska med volanger - Säljer en lila handväska med snygga volangdetaljer och flätade handtag i matchande färg. Väskan har dragkedja upptill och ett rymligt fack inuti. Materialet är mjukt skinnliknande syntet och detaljer i silver. Perfekt storlek för det viktigaste. Lite av färgen har lossnat runt väskan, samt ena handtaget sitter lite löst (kolla bild)!
GG korthållare  - Helt ny och oanvänd. Låda medföljer