Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Grå datorväska Marc by Marc Jacobs - Säljer en grå datorväska från Marc by Marc Jacobs med coolt reliefmönster av bokstäver och röd dragkedja. Väskan har en platta med logga på framsidan och är perfekt för att skydda din laptop med stil. Passar dig som gillar snygga accessoarer.
Grå datorväska Marc by Marc Jacobs - Säljer en grå datorväska från Marc by Marc Jacobs med coolt reliefmönster av bokstäver och röd dragkedja. Väskan har en platta med logga på framsidan och är perfekt för att skydda din laptop med stil. Passar dig som gillar snygga detaljer och modern design.
Nylon Marc by Marc Jacobs Crossbody väska  - Perfekt för jobbet eller skolan. Rymmer en 15 inch dator + har extra utrymme för papper/böcker. Fluffig på insidan. Har ett fack på baksidan som rymmer mobil, plånbok och nycklar. Inköptes i Marc By Marc Jacobs butiken i Stockholm, använd ett fåtal gånger, i nyskick. 27x35x4 cm.
 Marc by Marc Jacobs väska  - Snygg vit handväska från Marc by Marc Jacobs i äkta skinn med guldfärgade metalldetaljer och dubbla handtag. Väskan har en klassisk form, dekorativ loggoplatta och räfflad struktur i materialet. Perfekt för dig som vill ha en stilren och tidlös accessoar.
By Marc jacobs väska - En Marc by marc Jacobs väskagrå i riktigt skinn,med silver detaljer. Super fin till vad som helst,har använts fåtal gånger. Det är en axelbandsväska.
Marc by marc jacobs väska - Jättefint skick!  Passar bra att ha skolbäcker och dator i.
Marc by Marc Jacobs väska
Marc by Marc Jacobs väska - 89 Marc by Marc Jacobs väska - 90 Marc by Marc Jacobs väska - 91

Marc by Marc Jacobs väska

Storlek: Medium
Kategori: Väskor
Märke: Marc Jacobs
Färg: Grå

1400 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer min Marc på Marc Jacobs classic Q francesca väska i färgen grå. Använd men i mycket bra skick. Använd som skolväska så dator för plats. Nypris 5000 kr.

Sara
Sara
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Grå beige axel/handväska med gulddetaljer - Kan posta snabbt och pris kan diskuteras. Skriv gärna vid frågor och funderingar!
Rosa quiltad axelväska från Saint Laurent - Jättefin AA-kop som tyvärr inte kommer till användning! Skickar jättegärna fler bilder om det önskas! Pris går att diskutera 🩷👜
Marlene Birger clutch - Super söt clutch från Marlene Birger🫰 kan senast shippa den 23 - är sedan borta framtill nyår💝
Orange axelväska från Kurt Geiger - Säljer en orange axelväska från Kurt Geiger med glittriga detaljer och kedjerem. Väskan har ett rutigt mönster med guldiga nitar och en unik dekoration på locket. Perfekt för dig som vill sticka ut med en färgglad och trendig accessoar. Köpt för 2400
Svart handväska med knutdetaljer - Snygg svart handväska i skinn med unik form och coola knutdetaljer på handtaget. Väskan har guldfärgade metalldetaljer, dragkedja upptill och en axelrem som gör den enkel att bära. Insidan har ett fack med dragkedja för småsaker.💕💕har använt den en gång så den är i nyskick. Man får med dustbag🤩🤩
Bag - Som ny🤍
Marc by Marc Jacobs väska - Snygg svart handväska i skinn från Marc by Marc Jacobs med guldfärgade metalldetaljer och avtagbar axelrem. Väskan har dubbla handtag, dragkedja upptill och dekorativt märke framtill. Perfekt storlek för att få plats med allt du behöver.
Svart handväska med silverdetaljer - Snygg svart handväska i skinnimitation med silverfärgade nitar och dragkedjor. Det får plats med nästan vad som helst, säljer då den inte kommer till användning längre