Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Brun ”baguette bag” - Ganska gammal skulle ja tro men ingen använder den. På sista bilden ser ni hur lång den blir när man hönder den på axeln. Väskan är ca 35 cm lång och ca 15,5cm hög. Skriv om du vill ha fler bilder! 🙆🏼‍♀️  100kr INKUSIVE frakt. Swish betalning
Brun baguette bag - Brun baguette bag❤️
Mini baguette bag - Mini baguette bag handgjord av återvunnet/ upcyclat tyg! Ca 12/20cm
Mini baguette bag  - Handgjord mini baguette bag med återvunnet tyg ! Halv vit och blå denim med ett rosa blixtlås
Longchamp baguette bag - Baguettebag från Longchamp i sjukt fin orange färg. Nypris ca 1000kr❤️
Baguette bag - Perfekt för alla tillfällen, fin!!
Baguette bag - Så fin väska i jättebra skick. Får plats med jättemycket i den och passar till allt verkligen!
Handgjord baguette bag - Handgjord baguette bag av återvunnet/upcyclat tyg.  Den är 27/16cm
Emma

Baguette bag

Storlek: ONESIZE
Kategori: Väskor
Märke: Mango

80 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Brun baguette väska från Mango med guld detaljer. Fint men använt skick

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Mönstrad kuvertväska i pastell - Kuvertväska med färgstarkt zigzag-mönster i pastellfärger som rosa, grön, gul och vit. Väskan har mjuk form och är tillverkad i ett tygmaterial med broderad känsla. Perfekt för att addera lite färg till din outfit.
Handvirkad beige clutch necessär  - Superfin handväska i handvirkad, beige ull och alpacka garn! Kan användas som en neccesär eller handväska!
Rosa och marinblå handväska från Polo Ralph Lauren - Snygg liten handväska från Polo Ralph Lauren i rosa och marinblå bomullscanvas. Väskan har två rejäla handtag och klassisk broderad polospelare på framsidan. Perfekt storlek för det viktigaste och ger en sportig men söt vibe.
Väska YSL - Superfin väska köpt på plick för några år sedan. Fick med dustbag och låda men som jag tyvärr tappat bort och kvitto fick jag inget. Därav priset💕 stor o rymlig och perfekt till finare tillfällen
Handväska By Malene Birger - Snygg handväska från By Malene Birger i brunt och svart med ikoniskt grafiskt mönster.Väskan är i fint skick knappt använd. Väskan finns inte att köpa ny. Alla tryckta stämplar/ loggor är intakta och inget slitage, se bild. Original axelband förnöjer med, samt original innefickan som är avtagbar. De finns små skrapmärken undertill som knappt syns i verkligheten, se bild. Även en liten fläck i, inget som direkt syns heller se bild.  Vid frågor, tveka inte på att skriv🩷
Svart flätad handväska i skinn - Snygg svart handväska med flätad design och mjuk, rundad form. Väskan har ett kort handtag som gör den enkel att bära i handen eller över armen. Materialet är skinn och ger en lyxig känsla.
Rosa handväska Marc by Marc Jacobs - Rosa handväska från Marc by Marc Jacobs
Tom Ford tobacco vanilla - Säljer denna parfym från min samling då den inte kommit till användning! Tagit max 5 spray så är helt ny😳! Bvsa!!