Tyvärr hittar vi inte varan du letar efter men ta en titt på dessa liknande...
Visa alla
Rosa necessär från CAIA - Necessär
Ljusblå Stor Necessär Från CAIA 🌻 - Säljer en ljusblå stor necessär från CAIA med dragkedja upptill. Väskan är tillverkad i syntetmaterial/ plast  och har en stilren design med CAIA-loggan i vitt framtill och lila färg inuti . Perfekt för att förvara mycket  smink eller småsaker ! Den är oanvänd och finns inte att köpa längre hos CAIA ! Det finns två svaga nästan osynliga streck undertill som fanns där från början ! Säljs för 200 kr ! Köparen står för önskad frakt och inga återköp 🌻
Necessär - Blå necessär som kan användas till att resa och mer.
CAIA necessär limited ed  - Säljer min Caia necessär som är limiterad. Helt oanvänd. Pris går att diskutera!🥰
Rosa necessär Jasmine x CAIA - Supergullig rosa necessär från Jasmine x CAIA med mjuk teddytextur på utsidan och flera fack inuti. Perfekt att ha smink eller småprylar i. Stängs med dragkedja och har en stilren, enkel design.
Tommy Hilfiger necessär  - Snygg necessär från Tommy Hilfiger i mörkblått tyg med klassiska rödvita ränder framtill och guldfärgad logodetalj. Väskan har praktisk dragkedja upptill och stilren form, perfekt för att hålla koll på dina essentials.
Sanrio necessär  - Säljer denna supergulliga sanrio necessären köpt för några år sen från Kawaii💖
Vit necessär från CAIA med dragkedja - Snygg och stilren necessär från CAIA i vit färg med ljusrosa insida. Väskan har ett rektangulärt format och stängs med dragkedja runtom. Perfekt för smink eller småprylar, enkel att ta med i väskan. Sparsamt använd. Liten