Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Rosa axelväska från Victoria's Secret - Snygg rosa axelväska från Victoria's Secret med dragkedja upptill. Perfekt för att bära dina nödvändigheter med stil. Väskan har en justerbar axelrem och är tillverkad i syntetmaterial.
Rosa shoppingväska Victoria's Secret - HELT OANVÄND SHOPPINGVÄSKA. Stor och rymlig rosa shoppingväska från Victoria's Secret med ett glittrigt hjärta och logga på framsidan. Väskan har två handtag och svart innerfoder. Perfekt för att bära med sig allt man behöver under dagen.
Rosa axelväska från Victoria's Secret - Supersnygg rosa axelväska från Victoria's Secret med guldfärgad kedjerem och dragkedja. Väskan är i mjukt skinnliknande material och har ett svartmönstrat innerfoder. Perfekt storlek för det viktigaste och en riktigt trendig detalj till din outfit.
Rosa necessär från Victoria's Secret - Säljer en söt och praktisk necessär från Victoria's Secret. Den är fyrkantig med rosa kanter och dragkedja i guld, samt genomskinliga sidor så du enkelt ser innehållet.
Söker!!! Rosa plånbok från Victoria's Secret - Söker en  rosa plånbok från Victoria's Secret i skinnimitation med stilren design och guldfärgad logotyp framtill. Hör av dig om du har o säljer ❤️
Randig rosa weekendbag Victoria's Secret - Stor och rymlig weekendbag från Victoria's Secret i klassiskt rosa och vitt randigt mönster. Väskan har svarta detaljer, guldiga dragkedjor och axelrem. Perfekt för resor eller gymmet, med flera innerfack och VS-logga på dragkedjan. Passar perfekt som carry on på flygplan. Inte mycket använd, i bra skick.   Skriv om du har frågor 💖
Rosa handväska från Victoria's Secret - Snygg rosa handväska från Victoria's Secret med gulddetaljer och en praktisk dragkedja upptill. Väskan har två handtag och en dekorativ VS-logga i guld. Perfekt för att ge din outfit en färgklick! ÄR I ÄKTA LÄDER!!
Rosa shoppingväska från Victoria's Secret - Säljer en superfin limited edition rosa shoppingväska från Victoria's Secret som jag fick i New York. Väskan har ett mönster med upphöjda bokstäver och är perfekt för en dag på stan eller stranden. Den är rymlig och har bekväma handtag. Perfekt för dig som vill ha något både snyggt och praktiskt! 💖
Anja

Transparent rosa kuvertväska från Victoria's Secret

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Skick: Nytt skick

50 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygg transparent rosa kuvertväska från Victoria's Secret med svarta läppmönster. Väskan har en dragkedja i guld och en svart handledsrem. Perfekt för att hålla dina småsaker organiserade med stil.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Handvirkad beige clutch necessär  - Superfin handväska i handvirkad, beige ull och alpacka garn! Kan användas som en neccesär eller handväska!
Handväska By Malene Birger - Snygg handväska från By Malene Birger i brunt och svart med ikoniskt grafiskt mönster.Väskan är i fint skick knappt använd. Väskan finns inte att köpa ny. Alla tryckta stämplar/ loggor är intakta och inget slitage, se bild. Original axelband förnöjer med, samt original innefickan som är avtagbar. De finns små skrapmärken undertill som knappt syns i verkligheten, se bild. Även en liten fläck i, inget som direkt syns heller se bild.  Vid frågor, tveka inte på att skriv🩷
Väska YSL - Superfin väska köpt på plick för några år sedan. Fick med dustbag och låda men som jag tyvärr tappat bort och kvitto fick jag inget. Därav priset💕 stor o rymlig och perfekt till finare tillfällen
Svart flätad handväska i skinn - Snygg svart handväska med flätad design och mjuk, rundad form. Väskan har ett kort handtag som gör den enkel att bära i handen eller över armen. Materialet är skinn och ger en lyxig känsla.
Rosa handväska Marc by Marc Jacobs - Rosa handväska från Marc by Marc Jacobs
 Marc Jacobs trendig väska!  - PRIS GÅR ATT DISKUTERA! Snygg svart handväska från  Marc Jacobs i mjukt skinn med guldiga metalldetaljer och dubbla handtag. Väskan är väldigt trendig och svår att hitta! Denna har varit en favorit hos mig väldigt länge. Denna färg kombination är väldigt unik då den är i grågrön aktigt skinn med guld detaljer!💕storlek är mellan till liten, fråga gärna för fler bilder.
Monogram handväska - Snygg handväska med klassiskt monogrammönster i mörkbrunt och beige. Väskan har rundad form, ljusbruna handtag och detaljer i skinn samt guldfärgad dragkedja. Insidan är röd med svarta ränder. Avtagbar axelrem medföljer.
Beige virkad kuvertväska från Shein - Superfin beige kuvertväska med virkat mönster och mjuk form från Shein. Aldrig använd