Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Väska - Denna fina blåa väska från zara❤️
väska - helt ny plånboksväska, säljer för att den inte kommit till använing
Väska - super söt
Väska - Hej! Säljer nu denna söta blå denim väskan från zara. Jättesöt och använd bara ett fåtal gånger!
Väska - Snygg blå väska som är perfekt för sommaren eller våren som kommer. En bra present till någon nära eller för eget bruk. Priset är inte hugget i sten så hör av er om ni har några frågor!
Väska - Snygg ljusblå axelväska med mönster och bred justerbar axelrem. Väskan har guldfärgade detaljer och ett randigt innerfoder med dragkedjefack. Perfekt storlek för mobil, plånbok och småsaker.
Väska - Turkos/blå axelremsväska. aldrig använd😍 köparen står för frakt
Väska
Väska - 89 Väska - 90

Väska

Storlek: M
Kategori: Väskor
Färg: Blå

40 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En ljusblå läderimitation som är oanvänd. Från shein, inköpspris 99kr. Jag säljer den för 40kr. Mycket fin

amanda
amanda
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Vinröd clutchväska från Raffinato - Säljer en vinröd clutchväska från Raffinato i mjuk skinnimitation. I storlek medium. Säljer eftersom den inte kommer till användning🥰🙌Skriv för fler bilder!
Svart flätad axelväska i skinn - Fin svart flätad väska, har tyvärr inte banden till den. Som ny!
Kurt geiger väska  - Supeeersnyyyyggg väska från Kurt geiger, passar till så många färger och outfits, och är så rymlig💕 Bästa väskan verkligen!!!
Clutch från becksöndergaard💕 - Jätte fin clutch från becksöndergaard. I princip ny. Använd ett fåtal gånger men gick tyvärr sönder (se bilden). Går säkert att fixa med superlim❤️
Lila handväska med volanger - Säljer en lila handväska med snygga volangdetaljer och flätade handtag i matchande färg. Väskan har dragkedja upptill och ett rymligt fack inuti. Materialet är mjukt skinnliknande syntet och detaljer i silver. Perfekt storlek för det viktigaste. Lite av färgen har lossnat runt väskan, samt ena handtaget sitter lite löst (kolla bild)!
By Malene Birger väska - Stilren väska från Malene Birger i modellen Abigail, smala axelband, insidan är rymlig och har en matchande innerficka. I fint skick 🩷
Beige/Taupe handväska  - Använd fåtal gånger. Axelband medföljer, se bild. Köpt i en butik i Nice.
mönstrad axelväska - Mer info vid diskussion❤️helt ny