Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Zadig väska - Superfin Zadig väska💕 Bra skick men är lite rostig och så har en dragkrok gått av, skriv för bilder💕 Tar emot prisförslag!💕
Zadig väska - Säljer min grymt snygga Zadig väska! Köpt från Zadigs hemsida för 4000kr
Zadig väska - Köpt för 2 årsen och är i mycket gott skick!! kom privat för mer info  original pris: 5000
Zadig väska  - Säljer min Zadig Voltaire väska. Använd Max 5 gånger så den är som ny!😊
Zadig väska - Säljer min jätte fina zadig väska!! väskan är i gott skick och köptes för ca 2,5 år sedan! orginal pris :4100
zadig väska - säljer min älskade zadig väska nu för jag använder den inte så mycket längre påsen som man köper den i inkluderar och den är helt nyskick därav priset
Zadig väska - Säljer den här supersnygga mellan stora väskan från Zadig, väskan är i ett mycket gott skick, endast några missfärgningar på logga eller band (se bild), annars finns inga bristningar på läder, dragkedjor eller fickor. Väskan är köpt på NK i Göteborg
Zadig väska
Zadig väska - 89

Zadig väska

Storlek: Xs
Kategori: Väskor
Färg: Svart

2100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en zadig sunny bag i den minsta xs storleken, väskan e i super fint skick utan slitage och kommer med dustbag❤️

❤️❤️
❤️❤️
(17)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Michael kors väska för damer - Felfri och ren väska
Svart handväska från Chloé med gulddetaljer -  Köptes från Vinted för över 10 tusen kr har haft den i 1 år nu den är som nästan helt ny
Louis Vuitton Monogram handväska - Säljer min Louis Vuitton väska som är min fasters gamla, som jag fått i 18 årspresent. Hon berättar att det är en äkta men att kvittot är i hennes gamla mail. Just därför kan jag inte med 100% säkerhet säga att det är en äkta men serienummer, stämplar, monogrammet och sömmar stämmer perfekt. Just därför jag inte säljer den för så högt pris.
Svart flätad axelväska i skinn - Fin svart flätad väska, har tyvärr inte banden till den. Som ny!
Lila handväska med volanger - Säljer en lila handväska med snygga volangdetaljer och flätade handtag i matchande färg. Väskan har dragkedja upptill och ett rymligt fack inuti. Materialet är mjukt skinnliknande syntet och detaljer i silver. Perfekt storlek för det viktigaste. Lite av färgen har lossnat runt väskan, samt ena handtaget sitter lite löst (kolla bild)!
Svart axelväska från Kurt Geiger - Säljer en snygg svart axelväska från Kurt Geiger med grovvävt tyg i mörka toner och inslag av rött och blått och glitter.Väskan är använd och har tappat ett öga på örnen och har tyvärr ett hål i ena innefacket men fortfarande väldigt fin.
GG korthållare  - Helt ny och oanvänd. Låda medföljer
Vinröd clutchväska från Raffinato - Säljer en vinröd clutchväska från Raffinato i mjuk skinnimitation. I storlek medium. Säljer eftersom den inte kommer till användning🥰🙌Skriv för fler bilder!