Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Lila skinnväska  - Snygg lila handväska i skinn 💕 Använd enstaka gånger och är lite nött på ena hörnet. Axelrem saknas!
Skinnväska  - En fin läder handväska. Vet inte hur gammal den kan va men känns lite äldre. Ordentligt skinn. Sparsamt använd.
skinnväska med ytterfack - Stilren väska i skinn med rejäla handtag och ett praktiskt ytterfack. Väskan har en enkel, boxig form och stängs med en rem och guldfärgad knapp. Perfekt för dig som gillar minimalistisk design och vill ha plats för allt du behöver. Skimrande mörklila färg med vackert mönster. Handsydd av mig
Svart skinnväska - Axelväska i fakeskinn. Lite rost på kedjorna men inget man tänker på!
Skinnväska - Jätte fin skinn väska i toppen skick
Skinnväska - Jättesnygg skinnväska köpt secondhand💖
Svart skinnväska  - Superfin och knappt använd alls, det tillkommer en spegel som man kan sätta på, köpt för 1000kr
Skinnväska  - 💫
Elsa

Skinnväska

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Färg: Lila

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer min skinnväska (oäkta skinn) i lila färg i super bra skick.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Handvirkad beige clutch necessär  - Superfin handväska i handvirkad, beige ull och alpacka garn! Kan användas som en neccesär eller handväska!
Handväska By Malene Birger - Snygg handväska från By Malene Birger i brunt och svart med ikoniskt grafiskt mönster.Väskan är i fint skick knappt använd. Väskan finns inte att köpa ny. Alla tryckta stämplar/ loggor är intakta och inget slitage, se bild. Original axelband förnöjer med, samt original innefickan som är avtagbar. De finns små skrapmärken undertill som knappt syns i verkligheten, se bild. Även en liten fläck i, inget som direkt syns heller se bild.  Vid frågor, tveka inte på att skriv🩷
Väska YSL - Superfin väska köpt på plick för några år sedan. Fick med dustbag och låda men som jag tyvärr tappat bort och kvitto fick jag inget. Därav priset💕 stor o rymlig och perfekt till finare tillfällen
Svart flätad handväska i skinn - Snygg svart handväska med flätad design och mjuk, rundad form. Väskan har ett kort handtag som gör den enkel att bära i handen eller över armen. Materialet är skinn och ger en lyxig känsla.
Rosa handväska Marc by Marc Jacobs - Rosa handväska från Marc by Marc Jacobs
 Marc Jacobs trendig väska!  - PRIS GÅR ATT DISKUTERA! Snygg svart handväska från  Marc Jacobs i mjukt skinn med guldiga metalldetaljer och dubbla handtag. Väskan är väldigt trendig och svår att hitta! Denna har varit en favorit hos mig väldigt länge. Denna färg kombination är väldigt unik då den är i grågrön aktigt skinn med guld detaljer!💕storlek är mellan till liten, fråga gärna för fler bilder.
Monogram handväska - Snygg handväska med klassiskt monogrammönster i mörkbrunt och beige. Väskan har rundad form, ljusbruna handtag och detaljer i skinn samt guldfärgad dragkedja. Insidan är röd med svarta ränder. Avtagbar axelrem medföljer.
Beige virkad kuvertväska från Shein - Superfin beige kuvertväska med virkat mönster och mjuk form från Shein. Aldrig använd