Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Handväska Carin Wester  - Liten handväska från Carin Wester  Yttertyg: Polyuretan Foder: Polyester  Har några skavanker från användning men inget som syns om man inte synar noga
Väska Carin Wester  - Säljer en svart handväska från Carin Wester. Köpt på Åhléns för 499kr.   Skriv för fler bilder!
Svart ryggsäck från Carin Wester - Säljer min stilrena svart ryggsäck från Carin wester i skinnimitation med minimalistisk design. Väskan har ett stort lock, silverfärgade metalldetaljer, dragkedja baktill och justerbara axelremmar. Perfekt för dig som gillar en clean och modern look. Nypris 499 därav priset, nästan helt oanvänd bara en liten reva i inne fodret men inget som märks av💕
Svart kuvertväska från Carin Wester - Svart kuvertväska från Carin Wester som aldrig är använd💕
Carin Wester axelremsväska  - Supersöt axelremsväska i svart fuskpäls! Använd fåtal gånger,
Carin Wester axelrem - Axelrem till handväska med svart fuskpäls från Carin Wester, knappt använd. Ej justerbar, ca 90cm lång
Carin Wester  - Svart
Skinn väska Carin Wester  - Säljer en skinn väska från Carin Wester för 200kr, nypris 500kr. Den är nästan oanvänd och säljer för att den inte kommer till andvändning
julia jansson

Carin Wester datorfodral

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Märke: Carin Wester
Färg: Svart
Skick: Mycket bra skick

250 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer detta jättefina datorfodral från Carin Wester. Det är använt men inga defekter. Det finns ett fack innuti för ex papper. Tror inte detta fodral finns kvar i sortimentet längre.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Handvirkad beige clutch necessär  - Superfin handväska i handvirkad, beige ull och alpacka garn! Kan användas som en neccesär eller handväska!
Handväska By Malene Birger - Snygg handväska från By Malene Birger i brunt och svart med ikoniskt grafiskt mönster.Väskan är i fint skick knappt använd. Väskan finns inte att köpa ny. Alla tryckta stämplar/ loggor är intakta och inget slitage, se bild. Original axelband förnöjer med, samt original innefickan som är avtagbar. De finns små skrapmärken undertill som knappt syns i verkligheten, se bild. Även en liten fläck i, inget som direkt syns heller se bild.  Vid frågor, tveka inte på att skriv🩷
Väska YSL - Superfin väska köpt på plick för några år sedan. Fick med dustbag och låda men som jag tyvärr tappat bort och kvitto fick jag inget. Därav priset💕 stor o rymlig och perfekt till finare tillfällen
Svart flätad handväska i skinn - Snygg svart handväska med flätad design och mjuk, rundad form. Väskan har ett kort handtag som gör den enkel att bära i handen eller över armen. Materialet är skinn och ger en lyxig känsla.
Rosa och marinblå handväska från Polo Ralph Lauren - Snygg liten handväska från Polo Ralph Lauren i rosa och marinblå bomullscanvas. Väskan har två rejäla handtag och klassisk broderad polospelare på framsidan. Perfekt storlek för det viktigaste och ger en sportig men söt vibe.
Rosa handväska Marc by Marc Jacobs - Rosa handväska från Marc by Marc Jacobs
 Marc Jacobs trendig väska!  - PRIS GÅR ATT DISKUTERA! Snygg svart handväska från  Marc Jacobs i mjukt skinn med guldiga metalldetaljer och dubbla handtag. Väskan är väldigt trendig och svår att hitta! Denna har varit en favorit hos mig väldigt länge. Denna färg kombination är väldigt unik då den är i grågrön aktigt skinn med guld detaljer!💕storlek är mellan till liten, fråga gärna för fler bilder.
Monogram handväska - Snygg handväska med klassiskt monogrammönster i mörkbrunt och beige. Väskan har rundad form, ljusbruna handtag och detaljer i skinn samt guldfärgad dragkedja. Insidan är röd med svarta ränder. Avtagbar axelrem medföljer.