Alla kategorier > Väskor
Svart läder ryggsäck
Svart läder ryggsäck - 0

Svart läder ryggsäck

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Färg: Svart
Skick: Mycket bra skick

600 SEK

Frakt från 49 SEK
Beskrivning

Snygg svart ryggsäck i skinn med dragkedja och en stilren design. Väskan har en praktisk storlek och är perfekt för att bära med sig det nödvändigaste. Den har en dekorativ ringdetalj framtill och justerbara axelremmar för bekväm passform. Har använt fåtal gånger super praktiskt och ordinarie priset var 1300kr. Pris kan diskuteras💕

Stella Nguyen
Stella Nguyen
(4)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Väska - Ny väska
Brun flätad handväska i skinn - Säljer en snygg brun handväska med flätad design och mjuk struktur. Väskan är tillverkad i skinn och har ett rymligt innerfack med tygfoder. Medföljande axelrem gör den enkel att bära både i handen och över axeln. Perfekt för dig som gillar stilrena detaljer och klassisk look.
Grå beige axel/handväska med gulddetaljer - Kan posta snabbt och pris kan diskuteras. Skriv gärna vid frågor och funderingar!
Rosa quiltad axelväska från Saint Laurent - Jättefin AA-kop som tyvärr inte kommer till användning! Skickar jättegärna fler bilder om det önskas! Pris går att diskutera 🩷👜
Svart handväska med knutdetaljer - Snygg svart handväska i skinn med unik form och coola knutdetaljer på handtaget. Väskan har guldfärgade metalldetaljer, dragkedja upptill och en axelrem som gör den enkel att bära. Insidan har ett fack med dragkedja för småsaker.💕💕har använt den en gång så den är i nyskick. Man får med dustbag🤩🤩
Bag - Som ny🤍
Svart väska - Svart väska som aldrig är använd!
Rosa quiltad Ch@nel  axelväska i skinn - Supersnygg rosa axelväska i quiltat skinn med klassisk CC-logga i guld framtill. Väskan har kedjerem med insytt rosa skinn och innerfoder i vinröd nyans. Perfekt för dig som vill sticka ut med en ikonisk och lyxig accessoar. Free gift box with personalized name when you order before christmas