Alla kategorier > Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Pull&bear klänning  - En jättefin klänning som inte kommer till användning. Endast testad. Storlek M. Första bilder är lånad
Klänning från pull&bear. Har massa nya!!! - Hej! Jag säljer dom här pull&bear klänningarna 🌸 har olika storlekar som fortfarande är oöppnade 🩷 M, L och XL.
Klänning pull&bear - Säljer denna vita Såå snygga klänningen från pull&bear i storlek S perfekt nu till sommaren🩷🩷 Säljer för endast 200 kr
Klänning Pull&Bear - Blå/vit randig klänning från Pull&Bear i storlek S. Fint skick. Använd ett par gånger men inga skador på plagget.
Klänning Pull&Bear  - Klänning från Pull&Bear. Det är storlek M men jag skulle säga att den passar mer någon i S.
Vit klänning från Pull&Bear - Säljer en söt vit klänning från Pull&Bear i storlek S. Klänningen har en v-ringad design och är ärmlös med en luftig passform. Perfekt för varma sommardagar! 🌞
Mörkgrön klänning från Pull&Bear - Säljer en mörkgrön klänning från Pull&Bear med smala axelband och rynkad framtill. Klänningen har en djup v ringning och är figurnära. Skriv för fler bilder!
Pull&Bear klänning
Pull&Bear klänning  - 89 Pull&Bear klänning  - 90 Pull&Bear klänning  - 91

Pull&Bear klänning

Storlek: S
Kategori: Klänningar
Märke: Pull & Bear
Färg: Marinblå

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Köpt på Pull&Bear för 400:- Använd en gång därav säljer jag den. Nyskick

Elsa Åberg
Elsa Åberg
(1)
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Klänningar
Visa alla
Ljusblå långklänning med snygg volang på axel - Säljer en ljusblå långklänning med volangaxelband och v-ringning. Klänningen har öppen rygg med knytband och volang i kjolen. Perfekt för 9:ans bal eller student och längden passar om du är ca 1.60 cm.
Rosa balklänning  - Jag säljer denna superfina rosa balklänningen, den passar verkligen perfekt till balen och har en jättefin detalj i ryggen! Klänningen är slut på hemsidan därav priset🥰
Klänning zara - Superfin axelbandslös vit miniklänning med stor rosettdetalj framtill och långa band som hänger ner. Klänningen har en stilren och elegant look med rak passform och är perfekt för sommarens alla tillfällen.
 volangklänning - Supersöt kort rosa klänning med volanger!!! Perfekt till sommarn
Ljusblå långklänning med snörning - Säljer en ljusblå långklänning i glansigt satinliknande material. Jag är 160cm lång och var en 6cm klack. Klänningen har v-ringning, smala axelband och öppen rygg med snygg snörning. Kjolen är vid och faller fint ner till golvet, perfekt för bal eller student.
gul långklänning från peppermayo  - Supersnygg klänning i ljusgul färg med offshoulder och twistad detalj vid bysten. Klänningen har en figurnära passform och är axelbandslös, perfekt inför balen eller liknade! Helt ny med lappar och allting kvar, endast provad en gång!
Vit kort klänning med blommig rosett - Supersöt vit kort klänning med axelbandslös design och en stor blommig rosett framtill. Överdelen har ett blommigt mönster i pastellfärger och knyt i mitten. Kjolen är enkel och A-linjeformad. Perfekt för sommarens alla tillfällen!