Alla kategorier > Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Adoore långklänning storlek 36 - Säljer denna oanvända med prislapp kvar. Storlek small. Från Adoore.
Adoore klänning strl 36 - Adoore klänning strl 36 Oanvänd - prislapp kvar
Adoore klänning strl 36 - Adoore klänning strl 36 Oanvänd - prislapp kvar
Silverfärgad långklänning från ADOORE - Elegant silverfärgad långklänning med smala axelband och en stilren slits framtill. Klänningen har en öppen rygg med snörning som ger en sofistikerad look. Perfekt för festliga tillfällen🩶Klänningen är endast testad, så prislapp är kvar! Säljer på grund av för stor storlek. Nypris: 1595kr
Adoore långklänning - Säljer en svart långklänning med djup v-ringning och dekorativa knappar framtill. Klänningen har långa ballongärmar och figurnära passform som framhäver siluetten. Perfekt för dig som vill ha en elegant och stilren look.
Långklänning från Adoore  - En helt oanvänd långklänning från Adoore i storlek 34. Lappen finns kvar och det är bara att höra av sig vid frågor eller fler bilder.
Röd långklänning från Adoore - Supersnygg röd långklänning från Adoore med blommigt mönster, v-ringning och klädda knappar framtill. Klänningen har långa ärmar med knappar vid ärmslut och markerad midja. Perfekt för dig som vill sticka ut med en elegant och trendig look.
Grå långklänning från Adoore montana Strl 36!
Grå långklänning från Adoore montana Strl 36! - 0 Grå långklänning från Adoore montana Strl 36! - 1 Grå långklänning från Adoore montana Strl 36! - 2 Grå långklänning från Adoore montana Strl 36! - 3

Grå långklänning från Adoore montana Strl 36!

Storlek: 36
Kategori: Klänningar
Märke: Adoore
Färg: Grå
Skick: Nytt skick

2100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer slutsåld grå långklänning från Adoore med knappar framtill. Klänningen har långa ärmar och är tillverkad i ett mjukt material som ger en mysig känsla. Storlek 36.

Nathalie Barhanko
Nathalie Barhanko
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Klänningar
Visa alla
Vit blommig klänning  - Vit blommig klänning, köpte på plick och finns ingen lapp men förra säljaren sa att den var från zara!💕 Säljer då den va lite kort på mig💕
Glittrig axelbandslös kortklänning - Världens snyggaste festklänning som jag älskar, men som tyvärr blivit för liten!!!❣️Endast använd en gång och köpte helt ny här på plick!! Säljs inte längre och väldigt efterfrågad! Skriv för prisförslag!❤️‍🔥❤️‍🔥(har även axelband till)
Gul offshoulder långklänning i satin - Supersnygg gul långklänning i satin med offshoulder och figurnära passform. Klänningen har en v-ringad omlott-topp och slät kjol som faller snyggt. Perfekt för sommarens speciella tillfällen och ger en lyxig känsla med sitt glansiga material. Aldrig använt (lappen sitter kvar), från DesignBySi, 650kr på hemsidan <3
Fin klänning från Gina tricot Young 14+ - Säljer denna jättesnygga klänning från Gina tricot Young 14+ i storlek Xs. Endast använd 2 gånger och den är i nyskick!
Vit kort klänning med spets och volang - Supersöt vit kort klänning med broderade spetsdetaljer, omlott-v-ringning och volangkant. Armarna har knappar så man kan stänga, se bild 3. Och en dragkedja på vänster sidan för att enklare få på sig den. Står strl 38 och den passar mig som brukar ha S/M i kläder. Lagom lång på mig som är 168cm. Undra du nått är de bara att skriva
Svart kortklänning - Jättefin svart kortklänning som är långärmad. Snygg knyt-detalj framtill och sitter tight. Storlek xxs och passar mig som är 165cm lång