Alla kategorier > Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Adoore klänning! - Säljer min fina blå/lila klänning från Adoore (Positano dress), den är endast använd 1 gång🥰💜
Adoore klänning  - Säljer en elegant syrenlila långklänning med v-ringning och knappar framtill. Klänningen har ett mjukt mönster, långa puffärmar och en snygg slits framtill. Perfekt för dig som vill ha en feminin och trendig look. Klänning som inte längre tillverkas i detta tryck
Adoore Almeria klänning - Populär ljuslila klänning från Adoore i storlek 38, upplever att de är lite små i storleken. Endast testad så i fint skick
Almeria klänning från Adoore - Supersnygg ljuslila långklänning från Adoore i strl 36 med asymmetrisk axel och smala axelband. Använd en gång och i mycket bra skick! Klänningen har en elegant drapering framtill och en slits på sidan. Klänningen har dock mindre märken på ryggen (se bild 5) på två ställen från att ha varit insydd i midjan. Om köparen också önskar att sy in den så kommer detta dock inte att synas💕
Adoore klänning - Klänning från Adoore Använd 1 gång
Adoore klänning  - Jättefin klänning från Adoore, storlek 40.
Fin klänning från Adoore  - Adoored Asymmetric lilac dress i storlek Large (storlek 40). Färg/mönster som inte längre säljs! Använd endast vid ett tillfälle.
Adoore klänning - Som ny, använd fåtal gånger. Storlek 36 men mer som en 34.
Adoore klänning
Adoore klänning - 89 Adoore klänning - 90 Adoore klänning - 91

Adoore klänning

Storlek: 38
Kategori: Klänningar
Märke: Adoore
Färg: Lila

400 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Storlek 38 men liten i storleken! Inget att anmärka på, i jättefint skick! Nypris 1395

Majahii
Majahii
(26)
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Klänningar
Visa alla
Svart klänning - Perfekt nyårsklänning. Svart och är i helt nyskick. Använd 1 gång. ❤️❤️från Mango, slutsåld
Peachfärgad kortklänning från Peppermayo - Säljer en superfin kortklänning från Peppermayo i ljus persikoton. Klänningen har hög hals med knyt, öppen rygg och volangkantad kjol. Perfekt för sommarens alla tillfällen! Helt ny med lappar på men säljer pågrund av att jag i present fått dubbel.
Så fin studentklänning - Så himla vacker klänning som är perfekt inför student eller sommar! Så fint mönster och även en volang nedtill🫶🏼🫶🏼Lånade bilder av tjejen jag köpt av här på plick!
Vit prickig volangklänning - Supersöt kort volangklänning i vitt med svarta prickar. Klänningen har flera lager volanger och en offshoulder-ringning som ger en romantisk vibe. Tillverkad i ett lätt, luftigt material som känns perfekt för varma dagar. Prickarna ger en lekfull touch och volangerna gör den extra speciell.
Zara satin klänning😍 - Supersnygg svart kort klänning i satin med djup v-ringning och öppen rygg. Klänningen är använd ca 2 gånger så i toppskick!! 🫶🏼🫶🏼
Viral Zara klänning - Ny skick storlek XS, passar as nice till studentklänning 🥰
Sasha Therese Klänning - Klänning från Sasha Therese i stl S, oanvänd!! nypris 1845 (1400+445kr i tull). Säljer då jag är 180 cm och underkjolen kom lite högt upp för mig som ville ha den lågmidjad, så själva överdelen var lite kort. Justerbara band, modellen är 170. ❤️‍🩹❤️‍🩹❤️‍🩹Banden går även att ta bort om man vill ha bandeau, det är ”klister” vid bysten
Ljusblå axelbandslös volangklänning Nelly  - Supersöt ljusblå kortklänning med flera lager volanger och en stor knytning framtill. Klänningen är från Nelly och andvänd 1 gång, sitter som en xs/s