Alla kategorier > Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Balklänning - Klänning från meshki helt oanvänd, skriv för fler bilder 💗
Balklänning  - Super fin vit balklänning, köpt på Zalando storlek 34🤍 Kan saknas lite paljetter nertill men inget som syns
Balklänning  - Vit glittrig balklänning med slits och öppen rygg. Använd 1 gång och är i jättefint skick!🤍
Balklänning - Ljusbkå balklänning använd baler. Äkta balklänning, nedkommer underkjol & handlar och kemtvättas innan försäljning.
Balklänning - Supersnygg långklänning i champagnefärg med tunna axelband och öppen rygg. Klänningen har blommiga detaljer längs banden och är gjord i ett glansigt satinliknande material. Perfekt för dig som vill sticka ut med en elegant och trendig look. Helt ny, oanvänd med prislapp kvar!
Balklänning - Säljer min balklänning eftersom den inte kommer till användning. 🌞Klänningen är köpt från Revolve och justerad i längden hos sömmerska, därav anledning till champagnefärgen längst ner.💞 Klänningen är champagnefärgad nertill, men ser vit ut på bild. Jag är 172 cm lång. Behövs lämnas in för kemtvätt.
Balklänning - En vit balklänning. Den har några fläckar på bilden men tvättade den och det gick bort, om ni vill ha bild på hur det blev efter tvättningen kan jag självklart skicka.
Balklänning
Balklänning - 89 Balklänning - 90 Balklänning - 91

Balklänning

Storlek: XS
Kategori: Klänningar
Färg: Vit

1200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Drömmig balklänning🤍 färgen är cremevit/champagne om det inte kommer fram tillräckligt på dessa bilder🥰 skriv privat för fler bilder🤗 andra bilden är inte min då jag inte fick till en lika bra på ryggen

Majken Hedin
Majken Hedin
(3)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Klänningar
Visa alla
Svart klänning - Perfekt nyårsklänning. Svart och är i helt nyskick. Använd 1 gång. ❤️❤️från Mango, slutsåld
Peachfärgad kortklänning från Peppermayo - Säljer en superfin kortklänning från Peppermayo i ljus persikoton. Klänningen har hög hals med knyt, öppen rygg och volangkantad kjol. Perfekt för sommarens alla tillfällen! Helt ny med lappar på men säljer pågrund av att jag i present fått dubbel.
Vit prickig volangklänning - Supersöt kort volangklänning i vitt med svarta prickar. Klänningen har flera lager volanger och en offshoulder-ringning som ger en romantisk vibe. Tillverkad i ett lätt, luftigt material som känns perfekt för varma dagar. Prickarna ger en lekfull touch och volangerna gör den extra speciell.
Zara satin klänning😍 - Supersnygg svart kort klänning i satin med djup v-ringning och öppen rygg. Klänningen är använd ca 2 gånger så i toppskick!! 🫶🏼🫶🏼
Så fin studentklänning - Så himla vacker klänning som är perfekt inför student eller sommar! Så fint mönster och även en volang nedtill🫶🏼🫶🏼Lånade bilder av tjejen jag köpt av här på plick!
Viral Zara klänning - Ny skick storlek XS, passar as nice till studentklänning 🥰
Svartvit kort satinklänning - Svinsnygg kortklänninh med satin och vanligt tyg blandat😍 Säljer då den tyvärr inte passade mig men var lappen kvar och är helt helt ny! NYPRIS: Efter rea: 519kr, innan rea: 865kr🔥 så sänker inte priset för tillfället!
Sasha Therese Klänning - Klänning från Sasha Therese i stl S, oanvänd!! nypris 1845 (1400+445kr i tull). Säljer då jag är 180 cm och underkjolen kom lite högt upp för mig som ville ha den lågmidjad, så själva överdelen var lite kort. Justerbara band, modellen är 170. ❤️‍🩹❤️‍🩹❤️‍🩹Banden går även att ta bort om man vill ha bandeau, det är ”klister” vid bysten